mate-screensaver 1.26.0 - en to nl translation catalogue (170 entries)

en: Screensaver
nl: Schermbeveiliging

en: Set your screensaver preferences
nl: Voorkeuren voor de schermbeveiliging instellen

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;preferences;
nl: MATE;schermbeveiliging;voorkeuren;

en: Screensaver Preview
nl: Voorbeeldweergave schermbeveiliging

en: <b>Screensaver preview</b>
nl: <b>Voorbeeldweergave schermbeveiliging</b>

en: Screensaver Preferences
nl: Voorkeuren schermbeveiliging

en: Power _Management
nl: _Energiebeheer

en: _Preview
nl: _Voorbeeld

en: _Screensaver theme:
nl: _Schermbeveiligingsthema:

en: Regard the computer as _idle after:
nl: Computer als i_nactief beschouwen na:

en: _Activate screensaver when computer is idle
nl: Schermbeveiliging inschakelen wanneer de computer inactief is

en: _Lock screen when screensaver is active
nl: _Scherm vergrendelen wanneer schermbeveiliging is geactiveerd

en: Background picture for lock screen:
nl: Achtergrondafbeelding voor vergrendelingsscherm:

en: Select Background Image
nl: Kies achtergrondafbeelding

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
nl: <b>Waarschuwing: het scherm zal niet vergrendeld worden voor de gebruiker root.</b>

en: Screensavers
nl: Schermbeveiligingen

en: Screensaver themes
nl: Schermbeveiligingsthema's

en: <span size="small">%U on %h</span>
nl: <span size="small">%U op %h</span>

en: Show password
nl: Wachtwoord tonen

en: _Leave Message
nl: _Bericht achterlaten

en: _Switch User
nl: Gebruiker _wisselen

en: _Log Out
nl: Af_melden

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Unlock
nl: Ontgren_delen

en: <b>Leave a message for %R:</b>
nl: <b>Bericht voor %R achterlaten:</b>

en: _Save
nl: Op_slaan

en: Activate when idle
nl: Activeren bij inactiviteit

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle.
nl: Zet dit op TRUE (waar) om de schermbeveiliging te activeren wanneer de sessie inactief is.

en: Lock on activation
nl: Vergrendelen bij activering

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
nl: Zet dit op TRUE (waar) om het scherm te vergrendelen wanneer de schermbeveiliging wordt geactiveerd.

en: Screensaver theme selection mode
nl: Selectiemodus voor schermbeveiligingsthema's

en: The selection mode used by screensaver. May be "blank-only" to enable the screensaver without using any theme on activation, "single" to enable screensaver using only one theme on activation (specified in "themes" key), and "random" to enable the screensaver using a random theme on activation.
nl: De selectiemodus gebruikt door schermbeveiliging. Als de schermbeveiliging wordt geactiveerd, wordt bij "blank-only" alleen een zwart scherm getoond. Bij "single" wordt slechts één schermbeveiligingsthema gebruikt (aangegeven via de sleutel "themes"). Bij "random" wordt een willekeurig schermbeveiligingsthema gebruikt.

en: This key specifies the list of themes to be used by the screensaver. It's ignored when "mode" key is "blank-only", should provide the theme name when "mode" is "single", and should provide a list of themes when "mode" is "random".
nl: Deze sleutel geeft de lijst met thema's die door de schermbeveiliging kunnen worden gebruikt. Het wordt genegeerd wanneer de sleutel: "mode" op "blank only" staat. Het moet de naam van het thema geven wanneer "mode" "single" is, en moet een lijst met thema's geven wanneer "mode" "random" is.

en: Time before power management baseline
nl: Tijd tot energiebeheercontrole

en: The number of seconds of inactivity before signalling to power management. This key is set and maintained by the session power management agent.
nl: Dit is het aantal seconden inactiviteit voordat het energiebeheer op de hoogte wordt gebracht. De sessie-agent voor energiebeheer houdt deze sleutel bij.

en: Time before theme change
nl: Tijd tot themawisseling

en: The number of minutes to run before changing the screensaver theme.
nl: Het aantal minuten voordat gewisseld wordt van schermbeveiligingsthema.

en: Time before locking
nl: Tijd tot vergrendeling

en: The number of minutes after screensaver activation before locking the screen.
nl: Het aantal minuten tussen activeren van de schermbeveiliging en het vergrendelen van het beeldscherm.

en: Allow embedding a keyboard into the window
nl: Toestaan een toetsenbord in het scherm te plaatsen

en: Set this to TRUE to allow embedding a keyboard into the window when trying to unlock. The "keyboard_command" key must be set with the appropriate command.
nl: Schakel dit in (TRUE) om toe te staan dat er een toetsenbord in het venster geplaatst wordt bij poging tot ontgrendeling. De ‘keyboard_command’-sleutel moet ingesteld worden met de juiste opdrachtregel.

en: Embedded keyboard command
nl: Opdrachtregel voor het ingebouwde toetsenbord

en: The command that will be run, if the "embedded_keyboard_enabled" key is set to TRUE, to embed a keyboard widget into the window. This command should implement an XEMBED plug interface and output a window XID on the standard output.
nl: De opdrachtregel die uitgevoerd wordt als ‘embedded_keyboard_enabled’ is ingeschakeld om een toetsenbord in het venster te plaatsen. Dit programma moet een XEMBED-plug interface implementeren en een ‘window XID’ op ‘standard output’ geven.

en: Allow logout
nl: Afmelden toestaan

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to allow logging out after a delay. The delay is specified in the "logout_delay" key.
nl: Zet dit op TRUE (waar) om een optie te tonen in het ontgrendelings-dialoogvenster om na een bepaalde periode af te melden. De lengte van de periode kan worden ingesteld via de sleutel: "logout_delay".

en: Time before logout option
nl: Tijd tot afmeldoptie

en: The number of minutes after the screensaver activation before a logout option will appear in the unlock dialog. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
nl: Het aantal minuten tussen activeren van de schermbeveiliging en het tonen van een afmeldoptie in het ontgrendelings-dialoogvenster. Deze sleutel heeft alleen effect wanneer de sleutel "logout_enable" ingesteld is op TRUE (waar).

en: Logout command
nl: Afmeldopdracht

en: The command to invoke when the logout button is clicked. This command should simply log the user out without any interaction. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
nl: De opdracht die uitgevoerd wordt wanneer de afmeldknop wordt aangeklikt. Deze opdracht moet de gebruiker kunnen afmelden zonder verdere interactie. Deze sleutel heeft alleen effect wanneer de sleutel "logout_enable" ingesteld is op TRUE.

en: Allow user switching
nl: Gebruikerwisseling toestaan

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to switch to a different user account.
nl: Zet dit op TRUE (waar) om in het ontgrendelings-dialoogvenster een optie te tonen om van gebruiker te wisselen.

en: Theme for lock dialog
nl: Thema voor het vergrendelingsdialoogvenster

en: Theme to use for the lock dialog
nl: Het te gebruiken thema voor het vergrendelingsdialoogvenster

en: Format for time on lock dialog
nl: Tijdopmaak bij vergrendelingsdialoog

en: Format to display the time on lock dialog. Default is 'locale' which uses default format for current locale. Custom values should be set according to g-date-time-format. Try %R for 24H format.
nl: Opmaak om de tijd mee te tonen in de vergrendelingsdialoog. Standaard is 'locale' die de standaardopmaak gebruikt voor de huidige regionalisering. Aangepaste waarden moeten gebruik maken van g-date-time-format. Probeer %R voor 24-uursopmaak.

en: Format for date on lock dialog
nl: Datumopmaak bij vergrendelingsdialoog.

en: Format to display the date on lock dialog. Default is 'locale' which uses default format for current locale. Custom values should be set according to g-date-time-format. Try %F for ISO 8601 date format.
nl: Opmaak om de datum mee te tonen in de vergrendelingsdialoog. Standaard is 'locale' die de standaardopmaak gebruikt voor de huidige regionalisering. Aangepaste waarden moeten gebruik maken van g-date-time-format. Probeer %F voor ISO 8601-datumopmaak.

en: Allow the session status message to be displayed
nl: Weergave van sessiestatusbericht toestaan

en: Allow the session status message to be displayed when the screen is locked.
nl: Weergave van het sessiestatusbericht toestaan als het scherm vergrendeld is.

en: Picture Filename
nl: Bestandsnaam van afbeelding

en: File to use for the background image.
nl: Te gebruiken bestand voor de achtergrondafbeelding.

en: Display a slideshow of pictures of the cosmos
nl: Dit toont een diapresentatie met foto's van de ruimte

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;slideshow;cosmos;
nl: MATE;schermbeveiliging;kosmos;

en: Floating MATE
nl: MATE-logo's

en: Bubbles the MATE logo around the screen
nl: Toont vliegende MATE-logo's op het scherm

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;logo;bubbles;
nl: MATE;schermbeveiliging;logo;bellen;

en: Floating GNOME
nl: Vliegend GNOME-logo

en: Bubbles the GNOME logo around the screen
nl: Toont een GNOME-logo dat over het scherm vliegt

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;GNOME;logo;bubbles;
nl: MATE;schermbeveiliging;GNOME;logo;bellen;

en: Pictures folder
nl: Afbeeldingenmap

en: Display a slideshow from your Pictures folder
nl: Dit toont een diapresentatie met afbeeldingen uit uw afbeeldingenmap

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;custom;slideshow;pictures;folder;
nl: MATE;schermbeveiliging;diavoorstelling;foto's;map;

en: Pop art squares
nl: Pop-art blokken

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
nl: Dit toont pop-art-achtige blokken in pulserende kleuren.

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;grid;pulsing;colors;
nl: MATE;schermbeveiliging;raster;pulserend;kleuren;

en: %s. See --help for usage information.
nl: %s. Geef --help voor gebruiksinformatie.

en: Show paths that images follow
nl: Paden van afbeeldingen tonen

en: Occasionally rotate images as they move
nl: Afbeeldingen af en toe draaien tijdens het bewegen

en: Print out frame rate and other statistics
nl: Beeldverversing en andere statistieken tonen

en: The maximum number of images to keep on screen
nl: Maximaal aantal afbeeldingen op het scherm

en: The initial size and position of window
nl: Beginafmeting en -positie van het venster

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
nl: BREEDTExHOOGTE+X+Y

en: The source image to use
nl: Te gebruiken bronafbeelding

en: image - floats images around the screen
nl: image - beweegt afbeeldingen over het scherm

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
nl: U moet een afbeelding opgeven.  Zie --help voor gebruiksinformatie.

en: Location to get images from
nl: Locatie waar de afbeeldingen vandaan worden gehaald

en: PATH
nl: PAD

en: Color to use for images background
nl: Achtergrondkleur voor afbeeldingen

en: Do not randomize pictures from location
nl: Afbeeldingen niet in willekeurige volgorde tonen

en: Do not try to stretch images on screen
nl: Afbeeldingen niet uitvergroten op scherm

en: Copying files
nl: Bestanden kopiëren

en: From:
nl: Van:

en: To:
nl: Naar:

en: Copying themes
nl: Thema's kopiëren

en: Invalid screensaver theme
nl: Ongeldig schermbeveiligingsthema

en: %s does not appear to be a valid screensaver theme.
nl: ‘%s’ lijkt niet een geldig schermbeveiligingsthema te zijn.

en: Copying file: %u of %u
nl: Bestand kopiëren: %u van %u

en: Causes the screensaver to exit gracefully
nl: Zorgt dat de schermbeveiliging netjes afsluit

en: Query the state of the screensaver
nl: De toestand van de schermbeveiliging opvragen

en: Query the length of time the screensaver has been active
nl: Opvragen hoe lang de schermbeveiliging actief is geweest

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
nl: Geeft de actieve schermbeveiliging opdracht om het scherm onmiddellijk te vergrendelen

en: Tells the running screensaver process to unlock the screen immediately
nl: Zorgt ervoor dat de actieve schermbeveiliging het scherm onmiddellijk ontgrendelt

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
nl: Indien de schermbeveiliging actief is, wisselen naar een andere grafische demo

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
nl: De schermbeveiliging activeren (het scherm zwart maken)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
nl: Indien de schermbeveiliging actief is, deze deactiveren (het scherm zichtbaar maken)

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
nl: De actieve schermbeveiliging laten denken dat er gebruikersactiviteit is

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
nl: Verhinderen dat de schermbeveiliging ingeschakeld wordt. Deze opdracht blokkeert zo lang als de verhindering actief is.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
nl: De aanroepende toepassing die de schermbeveiliging verhindert te starten

en: The reason for inhibiting the screensaver
nl: De reden voor de verhindering van de schermbeveiliging

en: Version of this application
nl: Versie van deze toepassing

en: The screensaver is %s
nl: De schermbeveiliging is %s

en: active
nl: actief

en: inactive
nl: inactief

en: The screensaver is not inhibited
nl: De schermbeveiliging wordt niet verhinderd

en: The screensaver is being inhibited by:
nl: De schermbeveiliging wordt verhinderd door:

en: The screensaver has been active for %d seconds.
nl: De schermbeveiliging is geactiveerd geweest gedurende %d seconden.

en: The screensaver is not currently active.
nl: De schermbeveiliging is momenteel niet actief.

en: Show debugging output
nl: Foutopsporingsuitvoer tonen

en: Show the logout button
nl: Een afmeldknop tonen

en: Command to invoke from the logout button
nl: Opdracht die wordt uitgevoerd met de afmeldknop

en: Show the switch user button
nl: Een knop tonen met 'Gebruiker wisselen'

en: Message to show in the dialog
nl: Te tonen bericht in het dialoogvenster

en: MESSAGE
nl: BERICHT

en: Not used
nl: Niet gebruikt

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: You are required to change your password immediately (password aged)
nl: U dient uw wachtwoord direct te veranderen (wachtwoord verlopen)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
nl: U dient uw wachtwoord direct te veranderen (op last van de systeembeheerder)

en: Your account has expired; please contact your system administrator
nl: Uw account is verlopen; neem a.u.b. contact op met de systeembeheerder

en: No password supplied
nl: Geen wachtwoord opgegeven

en: Password unchanged
nl: Wachtwoord ongewijzigd

en: Can not get username
nl: Kan gebruikersnaam niet opvragen

en: Retype new UNIX password:
nl: Tik nieuw wachtwoord opnieuw in:

en: Enter new UNIX password:
nl: Voer nieuw wachtwoord in:

en: (current) UNIX password:
nl: Huidig wachtwoord:

en: Error while changing NIS password.
nl: Fout bij veranderen NIS-wachtwoord.

en: You must choose a longer password
nl: U dient een langer wachtwoord te kiezen

en: Password has been already used. Choose another.
nl: Dit wachtwoord is al eens gebruikt. Kies een ander wachtwoord.

en: You must wait longer to change your password
nl: U dient langer te wachten om uw wachtwoord te veranderen

en: Sorry, passwords do not match
nl: Helaas, de wachtwoorden komen niet overeen

en: Checking...
nl: Controle…

en: Authentication failed.
nl: Authenticatie mislukt.

en: Blank screen
nl: Zwart scherm

en: Random
nl: Willekeurig

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uren

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: %d second | %d seconds
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

en: Never
nl: Nooit

en: Could not load the main interface
nl: Kon de hoofd-bedieningsschil niet laden

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
nl: Controleer a.u.b. of de schermbeveiliging correct is geïnstalleerd

en: Don't become a daemon
nl: Niet als achtergronddienst uitvoeren

en: Enable debugging code
nl: Foutopsporing code inschakelen

en: Launch screensaver and locker program
nl: Programma opstarten voor schermbeveiling en -vergrendeling

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;locker;
nl: MATE;schermbeveiliging;vergrendelaar;

en: Unable to establish service %s: %s
nl: Instellen van dienst ‘%s’ mislukt: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
nl: Instellen ‘PAM_TTY=%s’ mislukt

en: Incorrect password.
nl: Ongeldig wachtwoord.

en: Not permitted to gain access at this time.
nl: U heeft op dit ogenblik geen toegang.

en: No longer permitted to access the system.
nl: U heeft niet langer toegang tot deze computer.

en: failed to register with the message bus
nl: kon niet aanmelden bij de berichtenbus

en: not connected to the message bus
nl: niet verbonden met de berichtenbus

en: screensaver already running in this session
nl: schermbeveiliging al actief in deze sessie

en: %A, %B %e
nl: %A %e %B

en: Time has expired.
nl: Tijd is verlopen.

en: You have the Caps Lock key on.
nl: De Caps Lock-toets staat aan.

en: S_witch User...
nl: Gebruiker _wisselen…

en: Log _Out
nl: _Afmelden

en: %U on %h
nl: %U op %h

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: Hide password
nl: Wachtwoord verbergen
