mate-screensaver 1.26.0 - en to ps translation catalogue (96 entries)

en: Screensaver
ps: پرده ساتونکی

en: Set your screensaver preferences
ps: د خپل پرده ساتونکي غوراوي وټاکئ

en: Screensaver Preview
ps: د پرده ساتونکي مخليد

en: <b>Screensaver preview</b>
ps: <b>د پرده ساتونکي مخليد</b>

en: Screensaver Preferences
ps: د پرده ساتونکي غوراوي

en: Power _Management
ps: برېښنا سمبالښت

en: _Preview
ps: مخليد_

en: _Screensaver theme:
ps: :د پرده ساتونکي کوندې_

en: Regard the computer as _idle after:
ps: :سولګر لکه _وزګار شمېرل وروسته له

en: _Activate screensaver when computer is idle
ps: د سولګر د وزګارېدو پر مهال پرده ساتونکی چارندول_

en: _Lock screen when screensaver is active
ps: د سولګر د چارندېدو پر مهال پرده کولپول_

en: Select Background Image
ps: شاليد انځور وټاکﺉ

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
ps: <b>.خبرتيا: پرده به د ولي کارن لپاره نه کولپيږي</b>

en: Screensavers
ps: پرده ساتونکي

en: Screensaver themes
ps: د پرده ساتونکي کوندې

en: <span size="small">%U on %h</span>
ps: <span size="small">کښې %h په %U</span>

en: _Leave Message
ps: استوزه پرېښودل_

en: _Switch User
ps: کارن ونجول_

en: _Log Out
ps: وتون_

en: _Cancel
ps: بندول_

en: _Unlock
ps: ناکولپول_

en: <b>Leave a message for %R:</b>
ps: <b>:لپاره استوزه پرېښودل %R د</b>

en: _Save
ps: ساتل_

en: Activate when idle
ps: د وزګارېدو پر مهال چارندول

en: Lock on activation
ps: پر چارندېدو کولپول

en: Screensaver theme selection mode
ps: د پرده ساتونکي کوندې ټاکنې اکر

en: Time before theme change
ps: د کوندې بدلېدو مخکښې مهال

en: Time before locking
ps: د کولپېدو مخکښې مهال

en: Embedded keyboard command
ps: راتاوه کيليدړه بولۍ

en: Allow logout
ps: وتون پرېښل

en: Logout command
ps: وتون بولۍ

en: Allow user switching
ps: کارن ونجونه پرېښل

en: Theme for lock dialog
ps: د کولپ کړکۍ کونده

en: Pictures folder
ps: انځورونه پوښۍ

en: MAX_IMAGES
ps: ټولوجګه_انځورونه

en: The initial size and position of window
ps: د کړکۍ لمړنی کچ او ځای

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
ps: Y+X+اوږدوالیxپلنوالی

en: The source image to use
ps: هغه سرچينه انځور چې وکارول شي

en: Location to get images from
ps: هغه ځای چې انځورونه ترې واخېستل شي

en: PATH
ps: يونلور

en: Color to use for images background
ps: هغه رنګ چې د انځورونو د شاليد په توګه وکارول شي

en: Do not try to stretch images on screen
ps: په پرده د انځورونو د غځولو هڅه مه کوه

en: Copying files
ps: دوتنې لمېسل کيږي

en: From:
ps: :له

en: To:
ps: :ته

en: Copying themes
ps: کوندې لمېسل کيږي

en: Invalid screensaver theme
ps: ناسمه پرده ساتونکي کونده

en: %s does not appear to be a valid screensaver theme.
ps: .سم پرده ساتونکي کونده نه ښکاري %s

en: Copying file: %u of %u
ps: %u له %u :دوتنه لمېسل کيږي

en: Causes the screensaver to exit gracefully
ps: په سمه توګه پرده ساتونکی بندوي

en: Query the state of the screensaver
ps: د پرده ساتونکي انکړ پوښتل

en: Version of this application
ps: د دې کاريال نسخه

en: The screensaver is %s
ps: دی %s پرده ساتونکی

en: active
ps: چارنده

en: inactive
ps: ناچارنده

en: The screensaver has been active for %d seconds.
ps: .سېکېنډو لپاره چارند وو %d پرده ساتونکی د

en: Show debugging output
ps: د کړاوتمبونې وتنی ښودل

en: Show the logout button
ps: وتون تڼۍ ښودل

en: Show the switch user button
ps: کارن ونجول تڼۍ ښودل

en: Message to show in the dialog
ps: هغه استوزه چې په کړکۍ کښې وښودل شي

en: MESSAGE
ps: استوزه

en: Username:
ps: :کارننوم

en: Password:
ps: تېرنويې

en: Your account has expired; please contact your system administrator
ps: ستاسو د ګڼون مهال بشپړ شوی؛ مهرباني وکړﺉ خپل غونډال پازوال سره اړيکه ونيسئ

en: No password supplied
ps: تېرنويې نه ده ټاکل شوې

en: Password unchanged
ps: تېرنويې نه ده بدله شوې

en: Can not get username
ps: کارننوم نه شي اخېستلی

en: Retype new UNIX password:
ps: :تېرنويې بيا ليکل UNIX نوې

en: Enter new UNIX password:
ps: :تېرنويې ليکل UNIX نوې

en: (current) UNIX password:
ps: :تېرنويې UNIX (اوسنۍ)

en: Error while changing NIS password.
ps: .تېرنويې بدلولو پر مهال تېروتنهNISد

en: You must choose a longer password
ps: تاسو بايد يوه اوږده تېرنويې وټاکئ

en: Password has been already used. Choose another.
ps: .تېرنويې له مخکښې نه کارول شوې ده. له وټاکئ

en: You must wait longer to change your password
ps: خپلې تېرنويې بدلولو لپاره بايد تاسو ډېره تمه وکړئ

en: Sorry, passwords do not match
ps: بښنه غواړو، تېرنويې سره نه لګيږي

en: Checking...
ps: ...کتل کيږي

en: Authentication failed.
ps: .کرونه پاتې راغله

en: Blank screen
ps: توره پرده

en: Random
ps: ناټاکلي

en: Never
ps: هېڅکله

en: Could not load the main interface
ps: ار برسېر نه شي لېښلی

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
ps: مهرباني وکړﺉ ځان ډاډمن کړﺉ چې پرده ساتونکی په سمه توګه لګول شوی

en: Don't become a daemon
ps: ډاېمون مه جوړېږه

en: Enable debugging code
ps: کړاتمبونې کوډ وړول

en: Incorrect password.
ps: .ناسمه تېرنويې

en: Not permitted to gain access at this time.
ps: .دا مهال د لاس رسي پرېښلې نشته

en: No longer permitted to access the system.
ps: .نور د غونډال لاس رسي ته پرېښلې نه لرﺉ

en: failed to register with the message bus
ps: استوزه بس سره نومکښلو کښې پاتې راغی

en: not connected to the message bus
ps: استوزه بس سره نه دی نښتی

en: screensaver already running in this session
ps: پرده ساتونکی دمخه په دې ناستې کښې ځغلي

en: Time has expired.
ps: .مهال تېر شوی

en: You have the Caps Lock key on.
ps: .کيلۍ مو بله ده Caps Lock

en: S_witch User...
ps: ...ک_ارن ونجول

en: Log _Out
ps: وتو_ن

en: %U on %h
ps: کښې %h په %U

en: _Password:
ps: :تېرنويې_
