mate-screensaver 1.26.0 - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Select Background Image
ug: تەگلىك سۈرەت تاللاڭ

en: _Switch User
ug: ئىشلەتكۈچى ئالماشتۇر(_S)

en: _Log Out
ug: تىزىمدىن چىق(_L)

en: _Save
ug: ساقلا(_S)

en: Copying files
ug: ھۆججەتلەرنى كۆچۈرۈۋاتىدۇ

en: From:
ug: ئەۋەتكۈچى:

en: To:
ug: نىشان:

en: Copying file: %u of %u
ug: ھۆججەت كۆچۈرۈۋاتىدۇ:  %u دىن %u

en: Version of this application
ug: بۇ پروگراممىنىڭ نەشرى

en: Password:
ug: پارول:

en: Never
ug: ھەرگىز

en: Could not load the main interface
ug: ئاساسىي ئالاقە ئېغىزىنى يۈكلىيەلمىدى

en: Enable debugging code
ug: سازلاش كودىنى قوزغات

en: _Password:
ug: ئىم(_P):
