mate-screensaver 1.26.0 - en to uz translation catalogue (40 entries)

en: Screensaver
uz: Ekran Saqlovchi

en: Set your screensaver preferences
uz: Ekran Saqlovchi Xususiyatlarini belgilang

en: Screensaver Preview
uz: Oldindan koʻrish

en: <b>Screensaver preview</b>
uz: <b>Oldindan ko'rish</b>

en: Screensaver Preferences
uz: Ekran Saqlovchi Xususiyatlari

en: Power _Management
uz: Quvvat _Boshqaruvi

en: _Preview
uz: _Oldindan ko'rish

en: _Screensaver theme:
uz: _Ekran Saqlovchi mavzusi:

en: _Lock screen when screensaver is active
uz: Ekran saqlovchi faol bo'lsa ekranni qulflash

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
uz: <b>Ogohlantirish: ekran ildiz foydalanuvchi uchun qulflanmaydi.</b>

en: Screensavers
uz: Ekran Saqlovchilar

en: Screensaver themes
uz: Ekran Saqlovchi mavzulari

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows outer space images. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Cosmos
uz: Fazo

en: _Leave Message
uz: _Xabar Qoldirish

en: _Switch User
uz: Foydalanuvchini _Oʻzgartirish

en: _Log Out
uz: _Chiqish

en: _Cancel
uz: _Bekor qilish

en: _Unlock
uz: _Qulfdan chiqarish

en: _Save
uz: _Saqlash

en: Pictures folder
uz: Rasmlar jildi

en: Copying files
uz: Fayllardan nusxa olinmoqda

en: Copying file: %u of %u
uz: Fayldan nusxa olinmoqda: %u dan %u

en: Version of this application
uz: Dastur versiyasi

en: active
uz: faol

en: inactive
uz: nofaol

en: MESSAGE
uz: XABAR

en: Username:
uz: Foydalanuvchi Nomi:

en: Password:
uz: Maxfiy so'z:

en: Checking...
uz: Tekshirilmoqda...

en: Authentication failed.
uz: Tasdiqdan o'tmadi.

en: Blank screen
uz: Bo'sh ekran

en: Random
uz: Tasodifiy

en: Never
uz: Hech qachon

en: Could not load the main interface
uz: Asosiy interfeysni yuklab boʻlmadi

en: Incorrect password.
uz: Noto'g'ri maxfiy so'z.

en: Time has expired.
uz: Muddat tugadi.

en: You have the Caps Lock key on.
uz: Caps Lock yoqilgan.

en: S_witch User...
uz: Foydalanuvchini _Oʻzgartirish...

en: Log _Out
uz: _Chiqish

en: _Password:
uz: _Maxfiy so'z:
