mate-screensaver 1.26.0 - en to wa translation catalogue (7 entries)

en: Select Background Image
wa: Tchoezi ene imådje pol fond

en: _Save
wa: _Schaper

en: Picture Filename
wa: No do fitchî del imådje

en: To:
wa: A:

en: Version of this application
wa: Li modêye di ci programe chal

en: Never
wa: Måy

en: _Password:
wa: _Sicret:
