mate-screensaver 1.26.0 - en to xh translation catalogue (9 entries)

en: _Log Out
xh: _Phuma

en: _Save
xh: _Gcina

en: Picture Filename
xh: Igama leFayili yoMfanekiso

en: PATH
xh: INDLELA

en: To:
xh: Iya ku:

en: Version of this application
xh: Inguqulelo yale nkqubo

en: Password:
xh: i-Password:

en: Never
xh: Khange

en: _Password:
xh: I-_Password:
