mate-screensaver 1.26.0 - en to fur translation catalogue (6 entries)

en: Select Background Image
fur: Selezione une imagjine di fondâl

en: _Cancel
fur: _Anule

en: _Save
fur: _Salve

en: Picture Filename
fur: Nom dal file di imagjine

en: To:
fur: A:

en: Version of this application
fur: Version di cheste aplicazion
