mate-session-manager 1.25.0 - en to af translation catalogue (48 entries)

en: seconds
af: sekondes

en: Add Startup Program
af: Voeg Selflaaiprogram by

en: _Add
af: _Voeg by

en: Edit Startup Program
af: Redigeer Selflaaiprogram

en: _Save
af: _Stoor

en: The startup command cannot be empty
af: Die selflaaibevel kan nie leeg wees nie

en: _Help
af: _Hulp

en: _Close
af: _Sluit

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Icon
af: Ikoon

en: No name
af: Geen naam

en: Version of this application
af: Weergawe van hierdie toepassing

en: Could not display help document
af: Kon nie hulpdokument vertoon nie

en: Save sessions
af: Stoor sessies

en: Logout prompt
af: Afmeldingspor

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
af: Indien geaktiveer, sal mate-session die gebruiker waarsku voordat 'n sessie beëindig word.

en: Window Manager
af: Vensterbestuurder

en: Panel
af: Paneel

en: File Manager
af: Lêerbestuurder

en: Additional startup _programs:
af: Bykomende selflaai _programme:

en: _Remove
af: Ve_rwyder

en: _Edit
af: R_edigeer

en: Startup Programs
af: Selflaaiprogramme

en: Options
af: Keuses

en: Co_mmand:
af: Op_drag:

en: _Name:
af: _Naam:

en: _Delay:
af: _Vertraging:

en: File is not a valid .desktop file
af: Lêer is nie 'n geldige .desktop-lêer nie

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
af: Nieherkende "desktop"-lêerweergawe '%s'

en: Starting %s
af: Begin tans %s

en: Application does not accept documents on command line
af: Toepassing aanvaar nie dokumente op die opdraglyn nie

en: Unrecognized launch option: %d
af: Nieherkende lanseeropsie: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
af: Kan nie dokument URI's na 'n 'Type=Link' "desktop"-inskrywing aangee nie

en: Not a launchable item
af: Nie 'n loopbare item nie

en: Disable connection to session manager
af: Deaktiveer konneksie na sessiebestuurder

en: Specify file containing saved configuration
af: Spesifiseer lêer wat gestoorde konfigurasie bevat

en: FILE
af: LÊER

en: Specify session management ID
af: Spesifiseer sessiebestuurs-ID

en: Session management options:
af: Sessiebestuurskeuses:

en: Show session management options
af: Wys keuses vir sessiebestuur

en: Icon '%s' not found
af: Ikoon '%s' nie gevind nie

en: Unknown
af: Onbekend

en: Lock Screen
af: Sluit skerm

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Enable debugging code
af: Aktiveer ontfoutkode

en: NAME
af: NAAM

en: Kill session
af: Stop sessie

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
af: Kon nie met sessiebestuurder koppel nie
