mate-session-manager 1.25.0 - en to az translation catalogue (37 entries)

en: seconds
az: saniyə

en: Add Startup Program
az: Başlanğıc Proqramı Əlavə Et

en: _Add
az: Ə_lavə Et

en: Edit Startup Program
az: Başlanğıc Proqramını Təkmilləşdir

en: _Save
az: _Qeyd Et

en: The startup command cannot be empty
az: Başlanğıc əmri boş ola bilməz

en: _Help
az: _Yardım

en: _Close
az: _Bağla

en: Enabled
az: Fəal

en: Icon
az: Timsal

en: Program
az: Proqram

en: No name
az: Adsız

en: Version of this application
az: Bu tə'minatın buraxılışı

en: Save sessions
az: İclasları qeyd et

en: Logout prompt
az: Çıxış təstiqi

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
az: Bu fəallaşdırılıbsa, MATE iclası sonlandırmadan öncə təsdiq istəyəcəkdir.

en: Window Manager
az: Pəncərə İdarəçisi

en: File Manager
az: Fayl İdarəçisi

en: Additional startup _programs:
az: Əlavə başlanğıc _proqramları:

en: _Edit
az: _Düzəlt

en: Startup Programs
az: Başlanğıc Proqramları

en: Options
az: Seçimlər

en: Co_mmand:
az: Ə_mr:

en: _Name:
az: _Ad:

en: _Delay:
az: _Gecikmə:

en: Starting %s
az: %s başladılır

en: Not a launchable item
az: Başladıla bilən üzv deyil

en: Disable connection to session manager
az: Gedişat idarəçisinə bağlantıya mane ol

en: FILE
az: FAYL

en: Specify session management ID
az: Gedişat IDsini göstər

en: Unknown
az: Naməlum

en: Cancel
az: Ləğv Et

en: _Log Out
az: _Çıx

en: Log out
az: İclası sonlandır

en: NAME
az: AD

en: Kill session
az: İclası öldür

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
az: İclas idarəçisinə bağlana bilmədi
