mate-session-manager 1.25.0 - en to cs translation catalogue (128 entries)

en: Select Command
cs: Vybrat příkaz

en: second
cs: sekunda

en: seconds
cs: sekund

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Add Startup Program
cs: Přidat program při přihlášení

en: _Add
cs: Při_dat

en: Edit Startup Program
cs: Upravit program při přihlášení

en: _Save
cs: _Uložit

en: The startup command cannot be empty
cs: Příkaz při přihlášení nesmí být prázdný

en: The startup command is not valid
cs: Příkaz při přihlášení není platný

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Icon
cs: Ikona

en: Startup Applications Preferences
cs: Předvolby aplikací spouštěných při přihlášení

en: No name
cs: Žádný název

en: No description
cs: Bez popisu

en: Version of this application
cs: Verze této aplikace

en: Could not display help document
cs: Nelze zobrazit dokument nápovědy

en: - MATE Session Properties
cs: - Vlastnosti sezení MATE

en: Current session start time
cs: Startovací čas aktuálního sezení

en: Unix time of the start of the current session.
cs: Unixový čas spuštění aktuálního sezení.

en: Save sessions
cs: Ukládat sezení

en: If enabled, mate-session will save the session automatically.
cs: Pokud je povoleno, mate-session automaticky uloží sezení.

en: Show hidden autostart applications
cs: Zobrazit skryté automaticky spouštěné aplikace

en: If enabled, mate-session-properties will show hidden autostart applications.
cs: Pokud je povoleno, mate-session bude zobrazovat skryté automaticky spouštěné aplikace.

en: Logout prompt
cs: Dotaz na odhlášení

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
cs: Pokud je povoleno, mate-session se před ukončením sezení dotáže uživatele.

en: Logout timeout
cs: Časový limit pro odhlášení vypršel

en: If logout prompt is enabled, this set the timeout in seconds before logout automatically. If 0, automatic logout is disabled.
cs: Pokud je povolena výzva při odhlášení, toto nastaví časový limit v sekundách namísto automatického odhlášení. Pokud je hodnota 0, automatické odhlášení je zakázáno.

en: Time before session is considered idle
cs: Doba, po které se sezení považuje za nečinné

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
cs: Doba nečinnosti v minutách, po které považovat sezení za nečinné.

en: Default session
cs: Výchozí sezení

en: List of applications that are part of the default session.
cs: Seznam aplikací, které jsou součástí výchozího sezení.

en: Required session components
cs: Vyžadované součásti sezení

en: List of components that are required as part of the session. (Each element names a key under "/org/mate/desktop/session/required_components"). The Startup Applications preferences tool will not normally allow users to remove a required component from the session, and the session manager will automatically add the required components back to the session at login time if they do get removed.
cs: Seznam složek, které jsou nezbytné jako součást session. (Každý prvek názvu klíče pod "/org/mate/desktop/session/ required_components"). Nástroj Nastavení aplikací při spuštění nebude za normálních okolností umožňovat uživatelům odstranit požadovanou složku ze session, a správce session automaticky přidá požadované komponenty zpět na session v přihlašovacím čase, v případě že byly odstraněny.

en: Control gnome compatibility component startup
cs: Kontrola kompatibilních komponent ke spuštění

en: Control which compatibility components to start.
cs: Kontrola kompatibilních komponent ke startu.

en: Window Manager
cs: Správce oken

en: The window manager is the program that draws the title bar and borders around windows, and allows you to move and resize windows.
cs: Správce oken je program vykreslující záhlaví a okraje oken, umožňuje přesunovat a měnit velikost oken.

en: The panel provides the bar at the top or bottom of the screen containing menus, the window list, status icons, the clock, etc.
cs: Panel poskytuje lištu v horní a dolní části obrazovky, včetně nabídek, seznamu oken, stavových ikon, hodin atd.

en: File Manager
cs: Správce souborů

en: The file manager provides the desktop icons and allows you to interact with your saved files.
cs: Správce souborů poskytuje ikony pracovní plochy a umožňuje zprostředkování činnosti s uloženými soubory.

en: Dock
cs: Dok

en: A dock provides a dockable area, similar to a panel, for launching and switching applications.
cs: Dok poskytuje dokovatelný prostor, podobně jako panel pro spouštění a přepínání aplikací.

en: This session logs you into MATE
cs: Toto sezení vás přihlásí do MATE

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: launch;MATE;desktop;session;
cs: spustit;MATE;desktop;plocha;sezení;relace;

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;window;manager;launch;MDM;
cs: MATE;správce;oken;okna;okenní;manažer;spustit;MDM;

en: <b>Some programs are still running:</b>
cs: <b>Některé programy stále běží:</b>

en: Waiting for the program to finish.  Interrupting the program may cause you to lose work.
cs: Čeká se na ukončení programu. Přerušení běhu programu může způsobit ztrátu rozdělané práce.

en: Startup Applications
cs: Aplikace spouštěné při přihlášení

en: Choose what applications to start when you log in
cs: Vybere aplikace, které se mají spouštět při přihlášení

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;session;properties;applications;login;start;
cs: MATE;sezení;relace;vlastnosti;aplikace;přihlášení;start;

en: Additional startup _programs:
cs: _Další programy při přihlášení:

en: _Remove
cs: Odeb_rat

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Show hidden
cs: Zobrazit _skryté

en: Startup Programs
cs: Programy při přihlášení

en: _Automatically remember running applications when logging out
cs: Při odhlašování si _automaticky pamatovat běžící aplikace

en: _Remember Currently Running Application
cs: Zapa_matovat si aktuálně běžící aplikaci

en: Options
cs: Možnosti

en: Browse…
cs: Procházet…

en: Comm_ent:
cs: _Komentář:

en: Co_mmand:
cs: _Příkaz:

en: _Name:
cs: Náz_ev:

en: _Delay:
cs: Zpož_dění:

en: File is not a valid .desktop file
cs: Soubor není platným souborem typu .desktop

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
cs: Nerozpoznaný soubor typu .desktop ve verzi „%s“

en: Starting %s
cs: Spouští se %s

en: Application does not accept documents on command line
cs: Aplikace nepřijímá dokumenty z příkazové řádky

en: Unrecognized launch option: %d
cs: Nerozpoznaná volba spuštění: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
cs: Nelze předat URI dokumentu položce .desktop „Type=Link“

en: Not a launchable item
cs: Není spustitelnou položkou

en: Disable connection to session manager
cs: Zakázat napojení na správce sezení

en: Specify file containing saved configuration
cs: Vyberte soubor s uloženou konfigurací

en: FILE
cs: SOUBOR

en: Specify session management ID
cs: Zadejte ID správce sezení

en: Session management options:
cs: Volby správce sezení:

en: Show session management options
cs: Zobrazit volby správce sezení

en: Icon '%s' not found
cs: Ikona "%s" nenalezena

en: Unknown
cs: Neznámé

en: A program is still running:
cs: Program stále běží:

en: Some programs are still running:
cs: Některé programy stále běží:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
cs: Čeká se na ukončení běhu programů. Přerušení běhu těchto programů může způsobit ztrátu dat.

en: Switch User Anyway
cs: Přesto přepnout uživatele

en: Log Out Anyway
cs: Přesto se odhlásit

en: Suspend Anyway
cs: Přesto uspat do paměti

en: Hibernate Anyway
cs: Přesto uspat na disk

en: Shut Down Anyway
cs: Přesto vypnout

en: Reboot Anyway
cs: Přesto restartovat

en: Lock Screen
cs: Uzamknout obrazovku

en: Cancel
cs: Zrušit

en: You will be automatically logged out in %d second | You will be automatically logged out in %d seconds
cs[0]: Budete automaticky odhlášeni za %d sekundu
cs[1]: Budete automaticky odhlášeni za %d sekundy
cs[2]: Budete automaticky odhlášeni za %d sekund
cs[3]: Budete automaticky odhlášeni za %d sekund

en: This system will be automatically shut down in %d second | This system will be automatically shut down in %d seconds
cs[0]: Tento systém bude automaticky vypnut za %d sekundu
cs[1]: Tento systém bude automaticky vypnut za %d sekundy
cs[2]: Tento systém bude automaticky vypnut za %d sekund
cs[3]: Tento systém bude automaticky vypnut za %d sekund

en: You are currently logged in as "%s".
cs: Aktuálně jste přihlášeni jako "%s".

en: Log out of this system now?
cs: Odhlásit se nyní z tohoto systému?

en: _Switch User
cs: _Přepnout uživatele

en: _Log Out
cs: _Odhlásit se

en: Shut down this system now?
cs: Vypnout nyní tento systém?

en: S_uspend
cs: _Uspat do paměti

en: _Hibernate
cs: Uspat na _disk

en: _Restart
cs: _Restartovat

en: _Shut Down
cs: _Vypnout

en: Not responding
cs: Neodpovídá

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
cs: Pamatovat si aplikaci

en: This program is blocking logout.
cs: Tento program brání odhlášení.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
cs: Odmítnutí spojení nového klienta, jelikož právě probíhá vypnutí sezení

en: Could not create ICE listening socket: %s
cs: Nelze vytvořit socket naslouchání ICE: %s

note: Oh well, no X for you!
en: Unable to start login session (and unable to connect to the X server)
cs: Nepodařilo se spustit sezení s přihlášením (a spojit se se serverem X)

en: Override standard autostart directories
cs: Přepsat standardní adresáře automatického spuštění

en: Enable debugging code
cs: Povolí ladící kód

en: Do not load user-specified applications
cs: Nenahrávat uživatelem zadané aplikace

en: Disable hardware acceleration check
cs: Zakázat kontrolu hardwarové akcelerace

en:  - the MATE session manager
cs:  - správce sezení MATE

en: %s [OPTION...] COMMAND
    
    Execute COMMAND while inhibiting some session functionality.
    
      -h, --help        Show this help
      --version         Show program version
      --app-id ID       The application id to use
                        when inhibiting (optional)
      --reason REASON   The reason for inhibiting (optional)
      --inhibit ARG     Things to inhibit, colon-separated list of:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
    
    If no --inhibit option is specified, idle is assumed.
cs: %s [PŘEPÍNAČ...] Příkaz
    
    Spustí se příkaz, když inhibuje některé funkce relace.
    
    -h, --help Zobrazit tuto nápovědu
    --version Zobrazit verzi programu
    --app-id ID aplikace pro použití
    když inhibice (volitelné)
    --reason DŮVOD Důvod pro inhibici (volitelné)
    --inhibit ARG Věci k inhibici, dvojtečkou oddělený seznam:
    Odhlášení, přepnutí uživatele, uspání, klidový režim, auto-připojení
    
    Pokud není zadána žádná --inhibit možnost, je předpokládán klidový stav.

en: %s requires an argument
cs: %s vyžaduje argument

en: Failed to execute %s
cs: Nepodařilo se provést %s

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Log out, ignoring any existing inhibitors
cs: Odhlásit se, ignorovat jakékoliv existující inhibitory

en: Show logout dialog
cs: Zobrazit dialog odhlášení

en: Show shutdown dialog
cs: Zobrazit dialog vypnutí

en: Use dialog boxes for errors
cs: U chyb použije dialogová okna

note: deprecated options
en: Set the current session name
cs: Nastaví název aktuálního sezení

en: NAME
cs: NÁZEV

en: Kill session
cs: Ukončí sezení

en: Do not require confirmation
cs: Nebude vyžadovat potvrzení

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
cs: Nelze se spojit se správcem sezení

en: Program called with conflicting options
cs: Program volán s kolidujícími volbami
