mate-session-manager 1.25.0 - en to dz translation catalogue (57 entries)

en: Select Command
dz: བརྡ་བཀོད་ སེལ་འཐུ་འབད་

en: seconds
dz: སྐར་ཆ།

en: _Cancel
dz: ཆ་མེད།(_C)

en: Add Startup Program
dz: འགོ་བཙུགས་སྐབས་ཀྱི་ལས་རིམ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: _Add
dz: ཁ་སྐོང་རྐྱབས།(_A)

en: Edit Startup Program
dz: འགོ་བཙུགས་སྐབས་ཀྱི་ལས་རིམ་ ཞུན་དག་རྐྱབས།

en: _Save
dz: སྲུངས།(_S)

en: The startup command cannot be empty
dz: འགོ་བཙུགས་སྐབས་ཀྱི་བརྡ་བཀོད་དེ་ སྟོངམ་བཏོན་མི་ཚུགས་པས།

en: The startup command is not valid
dz: འགོ་བཙུགས་བརྡ་བཀོད་དེ་ ནུས་ལྡན་མེན་པས་

en: _Help
dz: གྲོགས་རམ།(_H)

en: _Close
dz: ཁ་བསྡམས།(_C)

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་བཟོ་ཡོདཔ་

en: Icon
dz: ངོས་དཔར།

en: Program
dz: ལས་རིམ།

en: No name
dz: མིང་མིན་འདུག

en: No description
dz: འགྲེལ་བཤད་མེད

en: Version of this application
dz: གློག་རིམ་འདི་གི་ཐོན་རིམ།

en: Could not display help document
dz: གྲོགས་རམ་ཡིག་ཆ་ བཀྲམ་སྟོན་འབད་མ་ཚུགས།

en: Save sessions
dz: ལཱ་ཡུན་ཚུ་སྲུངས།

en: Logout prompt
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་ཀྱི་ནུས་སྤེལ།

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
dz: ལྕོགས་ཅན་བཟོ་བ་ཅིན་ ཇི་ནོམ་ལཱ་ཡུན་གྱིས་ ལཱ་ཡུན་ཅིག་མཇུག་མ་བསྡུ་བའི་ཧེ་མར་ ལག་ལེན་པ་ལུ་ ནུས་སྤེལ་བྱིནམ་ཨིན།

en: Time before session is considered idle
dz: ལཱ་ཡུན་འདི་ ལས་མེད་སྦེ་ཆ་འཇོག་མ་འབད་བའི་ཧེ་མའི་ཆུ་ཚོད་

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
dz: ལཱ་ཡུན་འདི་ ལས་མེད་སྦེ་ ཆ་འཇོག་མ་འབད་བའི་ཧེ་མར་ ཤུགས་མེད་སྦེ་གནས་དགོ་པའི་ སྐར་མའི་གྱངས་ཁ།

en: Window Manager
dz: སྒོ་སྒྲིག་འཛིན་སྐྱོང་པ།

en: Panel
dz: པེ་ནཱལ

en: File Manager
dz: ཡིག་སྣོད་འཛིན་སྐྱོང་པ།

en: MATE
dz: ཇི་ནོམ་

en: This session logs you into MATE
dz: ལཱ་ཡུན་འདི་གིས་ ཁྱོད་ ཇི་ནོམ་ནང་ལུ་ ནང་བསྐྱོད་འབདཝ་ཨིན་

en: Additional startup _programs:
dz: འགོ་བཙུགས་སྐབས་ཀྱི་ལས་རིམ་ཁ་སྐོང་།(_p)

en: _Edit
dz: ཞུན་དག(_)

en: Startup Programs
dz: འགོ་བཙུགས་སྐབས་ཀྱི་ལས་རིམ་ཚུ།

en: _Automatically remember running applications when logging out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་འབད་བའི་སྐབས་ རང་བཞིན་གྱི་གཡོག་བཀོལ་བའི་སྒང་གི་འཇུག་སྤྱོད་སེམ་ཁར་བཞག(_A)

en: Options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ།

en: Comm_ent:
dz: བས་བཀོད་:(_E)

en: Co_mmand:
dz: བརྡ་བཀོད་:(_M)

en: _Name:
dz: མིང་:(_N)

en: _Delay:
dz: ཕྱིར་འགྱངས་:(_D)

en: Starting %s
dz: %s འགོ་བཙུགས་དོ།

en: Not a launchable item
dz: གསར་བཙུགས་འབད་བཏུབ་པའི་ རྣམ་གྲངས་ཅིག་མེན་པས།

en: Disable connection to session manager
dz: ལཱ་ཡུན་འཛིན་སྐྱོང་པ་ལུ་ མཐུད་ལམ་ལྕོགས་མིན་བཟོ།

en: Specify session management ID
dz: ལཱ་ཡུན་འཛིན་སྐྱོང་གིཨའི་ཌི་ གསལ་བཀོད་འབད།

en: ID
dz: ཨའི་ཌི།

en: Show session management options
dz: ལཱ་ཡུན་འཛིན་སྐྱོང༌གི་གདམ་ཁ་ཚུ་སྟོན།

en: Icon '%s' not found
dz: ངོས་དཔར་'%s'མ་ཐོབ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ།

en: Lock Screen
dz: གསལ་གཞི་ལྡེ་མིག་རྐྱབས།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: _Switch User
dz: ལག་ལེན་པའི་སོར་བསྒྱུར(_S)

en: _Log Out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་འབད།(_L)

en: Enable debugging code
dz: རྐྱེན་སེལ་གྱི་ཀོཌི་ ལྕོགས་ཅན་བཟོ།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་འབད།

en: Use dialog boxes for errors
dz: འཛོལ་བ་ཚུ་གི་དོན་ལུ་ ཌའི་ལོག་སྒྲོམ་ཚུ་ ལག་ལེན་འཐབ་

note: deprecated options
en: Set the current session name
dz: ད་ལྟོའི་ལཱ་ཡུན་དེ་གི་མིང་ གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: NAME
dz: མིང་།

en: Kill session
dz: ལཱ་ཡུན་བསད།

en: Do not require confirmation
dz: ངེས་དཔྱད་དགོས་མཁོ་མེད་

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
dz: ལཱ་ཡུན་འཛིན་སྐྱོང་པ་དང་གཅིག་ཁར་ མཐུད་མ་ཚུགས།
