mate-session-manager 1.25.0 - en to et translation catalogue (112 entries)

en: Select Command
et: Käsu valimine

en: seconds
et: sekundit

en: _Cancel
et: _Tühista

en: Add Startup Program
et: Käivitusprogrammi lisamine

en: _Add
et: _Lisa

en: Edit Startup Program
et: Käivitusprogrammi redigeerimine

en: _Save
et: _Salvesta

en: The startup command cannot be empty
et: Käivituskäsk ei tohi olla tühi

en: The startup command is not valid
et: Käivituskäsk pole korrektne

en: _Help
et: A_bi

en: _Close
et: _Sulge

en: Enabled
et: Lubatud

en: Icon
et: Ikoon

en: Program
et: Programm

en: Startup Applications Preferences
et: Käivitusrakenduste eelistused

en: No name
et: Nimi puudub

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: Version of this application
et: Selle rakenduse versioon

en: Could not display help document
et: Abidokumenti pole võimalik kuvada

en: Current session start time
et: Jooksva seansi käivitamise aeg

en: Unix time of the start of the current session.
et: Jooksva seansi käivitamise aeg Unixi vormingus

en: Save sessions
et: Seansside salvestamine

en: If enabled, mate-session will save the session automatically.
et: Lubamise korral salvestab mate-session seansi automaatselt.

en: Logout prompt
et: Väljalogimisviip

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
et: Lubamise korral küsib mate-session enne seansi lõpetamist kasutaja nõusolekut.

en: Logout timeout
et: Väljalogimise ajapiirang

en: Time before session is considered idle
et: Jõudeoleku kestus enne kui seanss hinnatakse jõude olevaks

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
et: Mitu minutit peab mööduma, et seanss loetaks jõudeolevaks.

en: Default session
et: Vaikimisi seanss

en: List of applications that are part of the default session.
et: Vaikimisi seansi osaks olevate rakenduste nimekiri.

en: Required session components
et: Vajalikud seansikomponendid

en: List of components that are required as part of the session. (Each element names a key under "/org/mate/desktop/session/required_components"). The Startup Applications preferences tool will not normally allow users to remove a required component from the session, and the session manager will automatically add the required components back to the session at login time if they do get removed.
et: Nimekiri seansi osaks olevatest vajalikest komponentidest (iga kirje annab nime rajal "/org/mate/desktop/session/required_components" olevale võtmele). Harilikult ei luba käivitatavate rakenduste eelistuste määramise tööriist kasutajal vajalikke komponente seansist eemaldada ja kui need ka eemaldatud on, siis lisab seansihaldur need sisselogimise ajal tagasi.

en: Window Manager
et: Aknahaldur

en: The window manager is the program that draws the title bar and borders around windows, and allows you to move and resize windows.
et: Aknahaldur on programm, mis joonistab akendele raame ja pealkirjaribasid, samuti hoolitseb selle eest, et akende suurust oleks võimalik muuta.

en: Panel
et: Paneel

en: The panel provides the bar at the top or bottom of the screen containing menus, the window list, status icons, the clock, etc.
et: Paneel tekitab ekraani üla- või allosas oleva riba, millel võivad asuda menüüd, akende nimekiri, olekuikoonid, kell jms.

en: File Manager
et: Failihaldur

en: The file manager provides the desktop icons and allows you to interact with your saved files.
et: Failihaldur tagab töölauaikoonide funktsionaalsuse ja võimaldab tegeleda salvestatud failidega.

en: This session logs you into MATE
et: Selle seansiga logitakse sind MATE keskkonda sisse

en: <b>Some programs are still running:</b>
et: <b>Mõned programmid töötavad ikka veel:</b>

en: Waiting for the program to finish.  Interrupting the program may cause you to lose work.
et: Programmi töö lõpetamise järel ootamine.  Programmi katkestamine võib põhjustada (salvestamata) töö kaotsimineku.

en: Startup Applications
et: Käivitusrakendused

en: Choose what applications to start when you log in
et: Sisselogimisel käivitatavate rakenduste valimine

en: Additional startup _programs:
et: Täiendavad käivitus_programmid:

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Edit
et: _Redaktor

en: Startup Programs
et: Käivitusprogrammid

en: _Automatically remember running applications when logging out
et: Väljalogimisel _peetakse töötavad rakendused automaatselt meeles

en: _Remember Currently Running Application
et: _Jäta praegu töötavad rakendused meelde

en: Options
et: Valikud

en: Browse…
et: Sirvi...

en: Comm_ent:
et: Ko_mmentaar:

en: Co_mmand:
et: _Käsk:

en: _Name:
et: _Nimi

en: _Delay:
et: _Viivitus:

en: File is not a valid .desktop file
et: Fail pole korrektne .desktop fail

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Töölauafaili tundmatu versioon '%s'

en: Starting %s
et: Käivitamine: %s

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei toeta käsurealt määratavaid dokumente

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' töölauakirjetele edasi anda

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Specify file containing saved configuration
et: Määra salvestatud sätete fail

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Icon '%s' not found
et: Ikooni '%s' ei leitud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: A program is still running:
et: Üks programm töötab ikka veel:

en: Some programs are still running:
et: Mõned programmid töötavad ikka veel:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
et: Programmi töö lõpetamise järel ootamine.  Nende programmide katkestamine võib põhjustada (salvestamata) tööde kaotsimineku.

en: Switch User Anyway
et: Vaheta ikkagi kasutajat

en: Log Out Anyway
et: Logi ikkagi välja

en: Suspend Anyway
et: Alusta ikkagi uinakut

en: Hibernate Anyway
et: Alusta ikkagi talveund

en: Shut Down Anyway
et: Lülita ikkagi välja

en: Reboot Anyway
et: Taaskäivita ikkagi

en: Lock Screen
et: Lukusta ekraan

en: Cancel
et: Tühista

en: You are currently logged in as "%s".
et: Sa oled hetkel sisse logitud kasutajana "%s".

en: Log out of this system now?
et: Kas logida sellest süsteemist välja?

en: _Switch User
et: Vaheta _kasutajat

en: _Log Out
et: Logi _välja

en: Shut down this system now?
et: Kas jätta süsteem seisma?

en: S_uspend
et: Alusta _uinakut

en: _Hibernate
et: _Alusta talveund

en: _Restart
et: _Taaskäivita

en: _Shut Down
et: _Lülita välja

en: Not responding
et: Ei vasta

en: This program is blocking logout.
et: See programm takistab väljalogimist.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
et: Uue kliendi ühendus lükati tagasi, kuna hetkel jäetakse seanss seisma

en: Could not create ICE listening socket: %s
et: ICE kuulamissoklit pole võimalik luua: %s

note: Oh well, no X for you!
en: Unable to start login session (and unable to connect to the X server)
et: Sisselogimise seanssi pole võimalik käivitada (ja X-serveriga pole võimalik ühendust saada)

en: Override standard autostart directories
et: Standardsete automaatkäivituse kataloogide asemel muude kataloogide kasutamine

en: Enable debugging code
et: Silumise lubamine

en: Do not load user-specified applications
et: Kasutaja määratud rakendusi ei laadita

en:  - the MATE session manager
et:  - MATE seansihaldur

en: %s requires an argument
et: %s nõuab argumenti

en: Failed to execute %s
et: Tõrge %s käivitamisel

en: Log out
et: Logi välja

en: Log out, ignoring any existing inhibitors
et: Väljalogimine, kõiki olemasolevaid piiranguid eirates

en: Show logout dialog
et: Väljalogimisdialoogi näitamine

en: Show shutdown dialog
et: Väljalülitamisdialoogi näitamine

en: Use dialog boxes for errors
et: Vigade jaoks dialoogiakna kasutamine

note: deprecated options
en: Set the current session name
et: Määra aktiivse seansi nimi

en: NAME
et: NIMI

en: Kill session
et: Kõrvalda seanss

en: Do not require confirmation
et: Kinnitust pole vaja küsida

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
et: Seansihalduriga pole võimalik ühenduda

en: Program called with conflicting options
et: Programm kutsuti välja vastuoluliste andmetega
