mate-session-manager 1.25.0 - en to fa translation catalogue (55 entries)

en: seconds
fa: ثانیه

en: _Cancel
fa: ان_صراف

en: Add Startup Program
fa: اضافه کردن برنامه‌ی راه‌اندازی

en: _Add
fa: ا_ضافه شود

en: Edit Startup Program
fa: ویرایش برنامه‌ی راه‌اندازی

en: _Save
fa: _ذخیره

en: The startup command cannot be empty
fa: فرمان راه‌اندازی نمی‌تواند خالی باشد

en: _Help
fa: _راهنما

en: _Close
fa: _بستن

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Icon
fa: شمایل

en: Program
fa: برنامه

en: No name
fa: بدون نام

en: Version of this application
fa: نسخهٔ این برنامه

en: Could not display help document
fa: نمی‌توان نوشتار راهنما را نمایش داد

en: Save sessions
fa: ذخیره‌ی نشست‌ها

en: Logout prompt
fa: اعلان خروج از سیستم

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
fa: اگر انتخاب شود، mate-session قبل از تمام کردن نشست از کاربر تأیید می‌گیرد.

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
fa: تعداد دقایق بی‌کاری که نشست پس از آن بی‌کار فرض می‌شود.

en: Window Manager
fa: مدیر پنجره‌ها

en: Panel
fa: تابلو

en: File Manager
fa: مدیر پرونده‌ها

en: MATE
fa: گنوم

en: Additional startup _programs:
fa: برنامه‌های راه‌اندازی اضافی:

en: _Remove
fa: _حذف

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: Startup Programs
fa: برنامه‌های راه‌اندازی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Co_mmand:
fa: _فرمان:

en: _Name:
fa: _نام:

en: _Delay:
fa: _تأخیر:

en: File is not a valid .desktop file
fa: فایل یک فایل .desktop معتبر نیست

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
fa: نسخه فایل میز کاری ناشناخته‌ی '%s'

en: Starting %s
fa: در حال آغاز %s

en: Application does not accept documents on command line
fa: برنامه اسناد را نمی تواند در خط فرمان قبول کند

en: Unrecognized launch option: %d
fa: گزینه راه اندازی ناشناخته: %d

en: Not a launchable item
fa: این مورد قابل راه اندازی نیست

en: Disable connection to session manager
fa: از کار انداختن اتصال به مدیر نشست

en: Specify file containing saved configuration
fa: پیشوند پیکربندی ذخیره شده را مشخص کنید.

en: FILE
fa: فایل

en: Specify session management ID
fa: شناسه‌ی مدیریت نشست را مشخص کنید

en: ID
fa: شناسه

en: Session management options:
fa: مدیریت نشست

en: Show session management options
fa: شناسه‌ی مدیریت نشست را مشخص کنید

en: Icon '%s' not found
fa: شمایل «%s» پیدا نشد

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Lock Screen
fa: قفل کردن صفحه

en: Cancel
fa: انصراف

en: _Switch User
fa: ت_عویض کاربر...

en: _Log Out
fa: _خروج از سیستم

en: Enable debugging code
fa: اشکال‌زدایی کُد به کار انداخته شود

en: Log out
fa: خروج از سیستم

en: NAME
fa: نام

en: Kill session
fa: کشتن نشست

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
fa: اتصال به مدیر نشست ممکن نیست
