mate-session-manager 1.25.0 - en to frp translation catalogue (16 entries)

en: Program
frp: Programo

en: No name
frp: Pas de nom

en: Default session
frp: Sèssions prèdèfinia

en: Options
frp: Opcions

en: File is not a valid .desktop file
frp: Ce fôlyo est pas un fôlyo “.desktop” valido.

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
frp: Vèrsion '%s' de fôlyo desktop pas reconyua

en: Starting %s
frp: Après enrayér %s

en: Application does not accept documents on command line
frp: L’aplicacion accèpte pas de documents en linye de comanda

en: Unrecognized launch option: %d
frp: Opcion d’enrayement inconyua: %d

en: Not a launchable item
frp: Impossîblo d’enrayér l’objèt

en: FILE
frp: FÔLYO

en: Session management options:
frp: Opcions de mènement de sèssion

en: Unknown
frp: Enconyu

en: Lock Screen
frp: Blocar l’ècran

en: Cancel
frp: Anular

en: _Switch User
frp: Changér d’usancér
