mate-session-manager 1.25.0 - en to ha translation catalogue (21 entries)

en: seconds
ha: sakan

en: Add Startup Program
ha: Ƙara Shirin Farawa

en: Edit Startup Program
ha: Shirya Shirin Farawa

en: The startup command cannot be empty
ha: Umarnin farawa ba zai iya zama mai maras komai ba

en: _Help
ha: _Taimako

en: _Close
ha: _Rufe

en: Icon
ha: Alama

en: Program
ha: Shiri

en: Save sessions
ha: Adana zaman shawara

en: Logout prompt
ha: Tambaya ga fitarwa

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
ha: Idan an fara, zaman shawarar-mate zai yi tambaya ga mai amfani da kwamfyuta kafin ya ƙarasar da zaman shawarar.

en: Window Manager
ha: Manajan Taga

en: File Manager
ha: Manajan Fayil

en: Additional startup _programs:
ha: Ƙari na shiryoyin _farawa:

en: _Edit
ha: _Shirya

en: Startup Programs
ha: Shiryoyin Farawa

en: Unknown
ha: Wanda ba'a sani ba

en: Lock Screen
ha: Kulle Fuskar Kwamfyuta

en: Cancel
ha: Soke

en: Kill session
ha: Kashe zaman shawara

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
ha: An kasa haɗi zuwa manajan zaman shawara
