mate-session-manager 1.25.0 - en to he translation catalogue (74 entries)

en: Select Command
he: בחירת פקודה

en: seconds
he: שניות

en: _Cancel
he: _ביטול

en: Add Startup Program
he: הוספת תכנית הפעלה

en: _Add
he: הו_ספה

en: Edit Startup Program
he: עריכת תכנית הפעלה

en: _Save
he: _שמור

en: The startup command cannot be empty
he: פקודת ההפעלה לא יכולה להיות ריקה

en: The startup command is not valid
he: פקודת ההפעלה אינה תקינה

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Close
he: _סגור

en: Enabled
he: מופעל

en: Icon
he: סמל

en: Program
he: תכנית

en: Startup Applications Preferences
he: העדפות יישומי הפעלה

en: No name
he: ללא שם

en: No description
he: ללא תיאור

en: Version of this application
he: הגרסה של יישום זה

en: Window Manager
he: מנהל חלונות

en: Panel
he: לוח

en: File Manager
he: מנהל קבצים

en: This session logs you into MATE
he: הפעלה זאת מחברת אותך אל MATE

en: <b>Some programs are still running:</b>
he: <b>קיימות תכניות שעדיין רצות:</b>

en: Waiting for the program to finish.  Interrupting the program may cause you to lose work.
he: בהמתנה לסיום התכנית. הפרעה לתכנית עלולה לגרום לאבדן העבודה שלך.

en: Startup Applications
he: יישומי ההפעלה

en: Choose what applications to start when you log in
he: בחירת אילו יישומים יופעלו בעת כניסת המשתמש

en: Additional startup _programs:
he: _תכניות הפעלה נוספות:

en: _Remove
he: ה_סרה

en: _Edit
he: _עריכה

en: Startup Programs
he: תוכניות הפעלה

en: _Automatically remember running applications when logging out
he: _זכור יישומים פעילים בזמן התנתקות

en: _Remember Currently Running Application
he: זכור את היישומים הפועלים _כאת

en: Options
he: אפשרויות

en: Browse…
he: דפדף…

en: Comm_ent:
he: הע_רה:

en: Co_mmand:
he: _פקודה:

en: _Name:
he: _שם:

en: _Delay:
he: ה_שהייה:

en: File is not a valid .desktop file
he: הקובץ אינו קובץ ‎.desktop תקני

en: Starting %s
he: בהפעלת %s

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
he: לא ניתן להעביר כתובת מסמך לכניסת שולחן עבודה 'Type=Link'

en: Not a launchable item
he: אינו פריט שניתן להפעילו

en: Specify file containing saved configuration
he: הגדר קובץ המכיל הגדרות שמורות

en: FILE
he: קובץ

en: Specify session management ID
he: הגדר מס"ד ניהול עבור ה-Session

en: ID
he: מספר סידורי

en: Icon '%s' not found
he: הסמל "%s" לא נמצא

en: Unknown
he: לא ידוע

en: A program is still running:
he: קיימת תוכנית שעדיין רצה:

en: Some programs are still running:
he: קיימות תוכניות שעדיין רצות:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
he: ממתין לסיום תוכניות. הפרעה לתוכניות עלולה לגרום לאיבוד העבודה שלך.

en: Switch User Anyway
he: _החלף משתמש בכל מקרה

en: Log Out Anyway
he: יציאה בכול מקרה

en: Suspend Anyway
he: השהה בכל מקרה

en: Hibernate Anyway
he: עבור למצב שינה בכל מקרה

en: Shut Down Anyway
he: כיבוי בכול מקרה

en: Reboot Anyway
he: שתחל בכל מקרה

en: Lock Screen
he: מסך נעילה

en: Cancel
he: ביטול

en: You are currently logged in as "%s".
he: כעת הנך מחובר/ת בתור "%s".

en: Log out of this system now?
he: להתנתק מהמערכת כעת?

en: _Switch User
he: _החלף משתמש

en: _Log Out
he: _התנתק

en: Shut down this system now?
he: לכבות את המערכת?

en: S_uspend
he: _השהה

en: _Hibernate
he: _מצב שינה

en: _Restart
he: _אתחול

en: _Shut Down
he: _כבה

en: Not responding
he: אין תגובה

en: This program is blocking logout.
he: תכנית זו מונעת את היציאה.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
he: מסרב לחיבור לקוח חדש מכיון שההפעלה נמצאת במהלך כיבוי

en: Could not create ICE listening socket: %s
he: לא ניתן ליצור שקע ICE: ‏%s

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
he: לא ניתן להתחבר למנהל ההפעלה

en: Program called with conflicting options
he: התוכנית נקראה עם אפשרויות סותרות
