mate-session-manager 1.25.0 - en to ia translation catalogue (8 entries)

en: _Add
ia: _Adder

en: _Close
ia: _Clauder

en: No name
ia: Sin nomine

en: Version of this application
ia: Version de iste application

en: _Edit
ia: _Modificar

en: File is not a valid .desktop file
ia: Le file non es un file .desktop valide

en: Starting %s
ia: Initiante %s

en: Unknown
ia: Incognite
