mate-session-manager 1.25.0 - en to ig translation catalogue (23 entries)

en: seconds
ig: Oge ntabi anya

en: Add Startup Program
ig: Tinye mbido program

en: Edit Startup Program
ig: Dezie mbido program

en: The startup command cannot be empty
ig: Mbido iwu ahụ agaghị eghenwu oghe

en: _Help
ig: _Nnyemaka

en: _Close
ig: _Mechie

en: Icon
ig: Aịkọn

en: No name
ig: Onweghị aha

en: Save sessions
ig: Chekwaa oge mmem

en: Logout prompt
ig: Ọ̀gwá mgbe ọ̀pụ̀pụ́

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
ig: Ọ bụrụ na a hapụrụ ya, mate-session ga-agwa ojieme mgbe ọ ga-anabata ozi tupuu a na-akwụsị oge mmem.

en: Window Manager
ig: Onyenlekọta Windo

en: File Manager
ig: Onyenlekọta faịlụ

en: Additional startup _programs:
ig: Mgbakwunye mbido _programs:

en: _Edit
ig: _Dezie

en: Startup Programs
ig: Mbido Programs

en: Starting %s
ig: Na-ebido %s

en: Not a launchable item
ig: Ọ bụghị ihenhọrọ dị̄ mbubata

en: Unknown
ig: Amaghị

en: Lock Screen
ig: Kpọchie Inyogo

en: Cancel
ig: Wepụ

en: Kill session
ig: Gbuo oge mmem

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
ig: Enweghị ike isụnye n'onyenlekọta oge mmem
