mate-session-manager 1.25.0 - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: No name
jv: Boten wonten asma

en: Starting %s
jv: Miwiti %s

en: Not a launchable item
jv: Sanes barang sing saged dilakokna

en: Disable connection to session manager
jv: Mateni sambungan menyang manager sesi

en: Unknown
jv: Boten dingerteni
