mate-session-manager 1.25.0 - en to kab translation catalogue (15 entries)

en: _Cancel
kab: _Sefsex

en: _Add
kab: _Rnu

en: _Save
kab: _Sekles

en: _Help
kab: Ta_llalt

en: _Close
kab: _Mdel

en: Icon
kab: Tignit

en: No name
kab: Ulac isem

en: Panel
kab: Afeggag

en: File Manager
kab: Amsefrak n ufuyla

en: _Remove
kab: _Kkes

en: _Edit
kab: _Ẓreg

en: Options
kab: Iɣewwaṛen

en: FILE
kab: AFAYLU

en: Unknown
kab: Arussin

en: Cancel
kab: Annuler
