mate-session-manager 1.25.0 - en to kk translation catalogue (108 entries)

en: Select Command
kk: Команданы таңдаңыз

en: seconds
kk: секунд

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Add Startup Program
kk: Іске қосылатын бағдарламаны қосу

en: _Add
kk: Қ_осу

en: Edit Startup Program
kk: Іске қосылатын бағдарламаны түзету

en: _Save
kk: _Сақтау

en: The startup command cannot be empty
kk: Іске қосылатын команда бос болмауы тиіс

en: The startup command is not valid
kk: Іске қосылатын команда дұрыс емес

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Close
kk: Жа_бу

en: Enabled
kk: Іске қосылған

en: Icon
kk: Таңбаша

en: Program
kk: Бағдарлама

en: Startup Applications Preferences
kk: Іске қосылатын қолданба баптаулары

en: No name
kk: Аты жоқ

en: No description
kk: Анықтамасы жоқ

en: Version of this application
kk: Осы бағдарламасының нұсқасы

en: Could not display help document
kk: Көмек құжатын көрсету мүмкін емес

en: Current session start time
kk: Ағымдағы сессияның басталу уақыты

en: Save sessions
kk: Сессияларды сақтау

en: Logout prompt
kk: Жүйеден шығу сұранымы

en: Logout timeout
kk: Жүйеден шығу кідірісі

en: Time before session is considered idle
kk: Сессия бос етіп саналу үшін уақыт мерзімі

en: Default session
kk: Бастапқы сессия

en: Required session components
kk: Сессияның керек құрамасы

en: Control gnome compatibility component startup
kk: gnome үйлесімділігі құрамасының іске қосылуын басқару

en: Control which compatibility components to start.
kk: Қай үйлесімділе құрамасының іске қосылатынын басқару.

en: Window Manager
kk: Терезелер басқарушысы

en: The window manager is the program that draws the title bar and borders around windows, and allows you to move and resize windows.
kk: Терезелер басқарушысы терезелер атауларын және шектерін салып, оларды жылжыту және өлшемдерін өзгертуді мүмкін ететін бағдарлама.

en: Panel
kk: Панель

en: The panel provides the bar at the top or bottom of the screen containing menus, the window list, status icons, the clock, etc.
kk: Панель экранның үстінде немесе астында орналасқан мәзірлері, терезелер тізімі, қалып-күй таңбашалары, сағат және т.б. нәрселері бар жолақты салады.

en: File Manager
kk: Файлдық басқарушы

en: The file manager provides the desktop icons and allows you to interact with your saved files.
kk: Файлдар басқарушысы жұмыс үстел таңбашаларын ұсынады және сақталған файлдарға түрлі әрекеттерді жасауды мүмкін қылады.

en: This session logs you into MATE
kk: Бұл сессия сізді MATE ішіне кіргізеді

en: <b>Some programs are still running:</b>
kk: <b>Кейбір бағдарламалар әлі орындалып тұр:</b>

en: Waiting for the program to finish.  Interrupting the program may cause you to lose work.
kk: Бағдарламаның аяқталуын күту. Бағдарламаны ұзу сіздің жұмысыңыздың жоғалуына әкеп соғуы мүмкін.

en: Startup Applications
kk: Іске қосылатын қолданбалар

en: Choose what applications to start when you log in
kk: Сіз жүйеге кіргенде қандай қолданбалар автоматты түрде іске қосылатынын таңдаңыз

en: Additional startup _programs:
kk: Қосымша іске қосылатын бағ_дарламалар:

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: Startup Programs
kk: Іске қосылатын бағдарламалар

en: _Automatically remember running applications when logging out
kk: Жүйеден шыққан кезде орындалып жатқан қолданбаларды е_сте сақтау

en: _Remember Currently Running Application
kk: Ағымдағы орындалын тұрған қолданбаны е_сте сақтау

en: Options
kk: Опциялар

en: Browse…
kk: Шолу…

en: Comm_ent:
kk: Түсі_ндірме:

en: Co_mmand:
kk: Ко_манда:

en: _Name:
kk: _Аты:

en: _Delay:
kk: Күт_у:

en: File is not a valid .desktop file
kk: Файл дұрыс .desktop файлы емес

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
kk: Белгісіз desktop файлдың нұсқасы '%s'

en: Starting %s
kk: %s іске қосылуда

en: Application does not accept documents on command line
kk: Қолданба команда жолында құжаттарды қабылдамайды

en: Unrecognized launch option: %d
kk: Белгісіз жөнелту опциясы: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
kk: Құжат URI-ін 'Type=Link' desktop элементіне беру мүмкін емес

en: Not a launchable item
kk: Жөнелтілетін элемент емес

en: Disable connection to session manager
kk: Сессиялар менеджеріне байланыстарды сөндіру

en: Specify file containing saved configuration
kk: Сақталған баптаулары бар файлды көрсету

en: Specify session management ID
kk: Сессия менеджментінің ID-ін көрсету

en: Session management options:
kk: Сессия менеджмент опциялары:

en: Show session management options
kk: Сессия менеджмент опцияларын көрсету

en: Icon '%s' not found
kk: '%s' таңбашасы табылмады

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: A program is still running:
kk: Бағдарлама әлі орындалып тұр:

en: Some programs are still running:
kk: Кейбір бағдарламалар әлі орындалып тұр:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
kk: Бағдарламалардың аяқталуын күту. Бағдарламаларды ұзу сіздің жұмысыңыздың жоғалуына әкеп соғуы мүмкін.

en: Switch User Anyway
kk: Сонда да пайдаланушыны ауыстыру

en: Log Out Anyway
kk: Сонда да шығу

en: Suspend Anyway
kk: Сонда да ұйықтату

en: Hibernate Anyway
kk: Сонда да гибернациялау

en: Shut Down Anyway
kk: Сонда да сөндіру

en: Reboot Anyway
kk: Сонда да қайта іске қосу

en: Lock Screen
kk: Экранды блоктау

en: Cancel
kk: Ба_с тарту

en: You are currently logged in as "%s".
kk: Сіз "%s" ретінде кірдіңіз.

en: Log out of this system now?
kk: Бұл жүйеден қазір шығу керек пе?

en: _Switch User
kk: Пайдаланушыны ауы_стыру

en: _Log Out
kk: Жүйеден ш_ығу

en: Shut down this system now?
kk: Бұл жүйені қазір сөндіру керек пе?

en: S_uspend
kk: Ұ_йықтату

en: _Hibernate
kk: _Гибернациялау

en: _Restart
kk: Қа_йта қосу

en: _Shut Down
kk: _Сөндіру

en: Not responding
kk: Жауап бермейді

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
kk: Қолданбаны есте сақтау

en: This program is blocking logout.
kk: Бұл бағдарлама жүйеден шығуды болдырмай тұр.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
kk: Жаңа клиенттік байланысын тайдыру, өйткені жүйе қазір сөндірілуде

en: Could not create ICE listening socket: %s
kk: ICE тындаушы сокетін жасау мүмкін емес: %s

note: Oh well, no X for you!
en: Unable to start login session (and unable to connect to the X server)
kk: Жүйеге кіру сессиясын бастау мүмкін емес (және X серверіне байланысу мүмкін емес)

en: Override standard autostart directories
kk: Стандартты іске қосылу бумалардың орнына басқаларды қолдану

en: Enable debugging code
kk: Жөндеу кодын іске қосу

en: Do not load user-specified applications
kk: Пайдаланушыға тән қолданбаларды жөнелтпеу

en:  - the MATE session manager
kk:  - MATE сессияларын басқарушысы

en: %s requires an argument
kk: %s аргументті талап етеді

en: Failed to execute %s
kk: %s орындау сәтсіз

en: Log out
kk: Шығу үшін

en: Log out, ignoring any existing inhibitors
kk: Барлық тежеушілерді елемей, жүйеден шығу

en: Show logout dialog
kk: Жүйеден шығу сұхбатын көрсету

en: Show shutdown dialog
kk: Жүйені сөндіру сұхбатын көрсету

en: Use dialog boxes for errors
kk: Қателер үшін сұхбат терезелерін қолдану

note: deprecated options
en: Set the current session name
kk: Ағымдағы сессияның атауын орнату

en: NAME
kk: АТАУЫ

en: Kill session
kk: Сессияны үзу

en: Do not require confirmation
kk: Растауды талап етпеу

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
kk: Сессиялар басқарушысына байланысты орнату мүмкін емес

en: Program called with conflicting options
kk: Бағдарлама өазара ерегісетін опциялармен шақырылды
