mate-session-manager 1.25.0 - en to ks translation catalogue (7 entries)

en: seconds
ks: सेकण्ड्स

en: _Save
ks: सेव (_S)

en: _Help
ks: मदद (_H)

en: _Close
ks: बंद करिव (_C)

en: Enabled
ks: चल्वयव

en: No name
ks: काह नाव न

en: _Edit
ks: संपादन (_E)
