mate-session-manager 1.25.0 - en to ku translation catalogue (54 entries)

en: Select Command
ku: Fermanê Hilbijêre

en: seconds
ku: çirke

en: _Cancel
ku: _Betal

en: Add Startup Program
ku: Bernameya destpêkê zêde bike

en: _Add
ku: _Têxê

en: Edit Startup Program
ku: Bernameya destpêkê biguherîne

en: _Save
ku: _Tomar Bike

en: The startup command cannot be empty
ku: Fermana destpêke vala nabe

en: The startup command is not valid
ku: Fermana destpêke nederbasdar e

en: _Help
ku: _Alîkarî

en: _Close
ku: _Bigire

en: Enabled
ku: Çalak

en: Icon
ku: Sembol

en: Program
ku: Bername

en: No name
ku: Bênav

en: Version of this application
ku: Guhertoya vê sepanê

en: Could not display help document
ku: Nikare Dosya alîkariyê pêşkêş bike

en: Save sessions
ku: Danişînan tomar bike

en: Logout prompt
ku: Daxwaza derketinê

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
ku: Heke hatibe hilbijartin, berî girtina danişînê mate-session daxwaza bikarhêner dipirse.

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
ku: Berî ku danişîn têkeve rolantiyê, hejmara xulekan yên tu tevger tunebû.

en: Window Manager
ku: Rêvebirê Paceyan

en: File Manager
ku: Rêveberiya Pelan

en: Additional startup _programs:
ku: _Bernameyên pêvek ên destpêkê:

en: _Edit
ku: _Sererastkirin

en: Startup Programs
ku: Bernameyên destpêkê

en: Options
ku: Vebijêrk

en: Comm_ent:
ku: Şî_rove:

en: Co_mmand:
ku: _Ferman:

en: _Name:
ku: _Nav:

en: _Delay:
ku: _Derengmayîn:

en: Starting %s
ku: Dest bi %s dike

en: Not a launchable item
ku: Ev tişt nayê dan destpêkirin

en: Disable connection to session manager
ku: Girêdana bi rêveberiyê hatiye kirin betal bike

en: FILE
ku: PEL

en: Specify session management ID
ku: IDa rêveberiyê diyar bike

en: Show session management options
ku: Bijarekên gerînendeya beşê nîşan bide

en: Icon '%s' not found
ku: Îkona '%s' nehat dîtin

en: Unknown
ku: Nenas

en: Lock Screen
ku: Dîmenê Qifl Bike

en: Cancel
ku: Betalkirin

en: _Switch User
ku: _Bikarhêner biguherîne

en: _Log Out
ku: _Derkeve

en: _Hibernate
ku: Xewa _kûr (hibernate)

en: _Restart
ku: _Nûdestpêkirin

en: _Shut Down
ku: Bi _tevahî bigire

en: Enable debugging code
ku: Koda neqandina çewtiyan çalak bike

en: Log out
ku: Derketin

en: Use dialog boxes for errors
ku: Qutiyên têkiliyê ji bo çewtiyan bi kar bîne

note: deprecated options
en: Set the current session name
ku: Navê danişîna heyî bixebitîne

en: NAME
ku: NAV

en: Kill session
ku: Danişînê bikûje

en: Do not require confirmation
ku: Ne hewceyî misogerkirinê ye

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
ku: Pêwendî bi rêveberê danişînê re pêk nehat
