mate-session-manager 1.25.0 - en to ku_IQ translation catalogue (32 entries)

en: Select Command
ku_IQ: هەڵبژاردنی فەرمان

en: seconds
ku_IQ: چرکە

en: _Cancel
ku_IQ: _هەڵوەشاندنەوە

en: _Add
ku_IQ: _زۆرکردن

en: _Save
ku_IQ: _پاشەکەوتکردن

en: _Help
ku_IQ: _یارمەتی

en: _Close
ku_IQ: _داخستن

en: Enabled
ku_IQ: تواناپێدراو

en: Icon
ku_IQ: وێنۆچکە

en: Program
ku_IQ: بەرنامە

en: No name
ku_IQ: بێناو

en: No description
ku_IQ: بێ پێناسە

en: Version of this application
ku_IQ: وەشانی ئەم نەرمەواڵەیە

en: Window Manager
ku_IQ: بەڕێوەبەری پەنجەرە

en: File Manager
ku_IQ: بەڕێوەبەری پەڕگە

en: _Edit
ku_IQ: _دەستکاریکردن

en: Options
ku_IQ: بژاردەکان

en: Browse…
ku_IQ: گەڕان...

en: Comm_ent:
ku_IQ: سە_رنج:

en: _Name:
ku_IQ: _ناو:

en: FILE
ku_IQ: پەڕگە

en: ID
ku_IQ: پێناسە

en: Icon '%s' not found
ku_IQ: وێنۆچکەی '%s' نەدۆزرایەوە

en: Unknown
ku_IQ: نەزانراو

en: Shut Down Anyway
ku_IQ: کوژاندنەوە بەهەر شێوەیەک

en: Cancel
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوە

en: _Log Out
ku_IQ: _چوونەدەر

en: Shut down this system now?
ku_IQ: ئەم سیستەمە ئێستا بکوژێنەوە؟

en: _Restart
ku_IQ: _دەستپێکردنەوە

en: _Shut Down
ku_IQ: _کوژاندنەوە

en: Log out
ku_IQ: چوونەدەر

en: NAME
ku_IQ: ناو
