mate-session-manager 1.25.0 - en to ky translation catalogue (49 entries)

en: Select Command
ky: Команданы тандаңыз

en: seconds
ky: секунда

en: _Cancel
ky: _Жокко чыгаруу

en: _Add
ky: _Кошуу

en: _Save
ky: _Сактоо

en: _Help
ky: _Жардам

en: _Close
ky: _Жабуу

en: Enabled
ky: Күйгүзүлгөн

en: Icon
ky: Значок

en: Program
ky: Программа

en: No name
ky: Аты жок

en: No description
ky: Баяндамасыз

en: Version of this application
ky: Бул тиркеменин версиясы

en: Could not display help document
ky: Жардам иш кагазын көрсөтүү мүмкүн эмес

en: Save sessions
ky: Сеанстарды сактоо

en: Default session
ky: Жарыяланбас сеансы

en: Window Manager
ky: Терезе менеджери

en: Panel
ky: Панель

en: File Manager
ky: Файл менеджери

en: MATE
ky: MATE чөйрөсү

en: Startup Applications
ky: Жүргүзүлүүчү тиркемелер

en: _Remove
ky: Ө_чүрүү

en: _Edit
ky: _Оңдоо

en: Options
ky: Параметрлер

en: Browse…
ky: Сереп…

en: Comm_ent:
ky: Ко_мментарийи:

en: Co_mmand:
ky: Ко_мандасы:

en: _Name:
ky: _Аты:

en: _Delay:
ky: _Кечигиши:

en: File is not a valid .desktop file
ky: Файл туура эмес .desktop файлы

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ky: desktop файлынын версиясы белгисиз «%s»

en: Starting %s
ky: %s жүргүзүлүүдө

en: Application does not accept documents on command line
ky: Тиркеме командалык саптан иш кагаздарды кабыл албайт

en: Unrecognized launch option: %d
ky: Белгисиз жүргүзүү параметри: %d

en: Not a launchable item
ky: Жүргүзүлбөгөн объект

en: Disable connection to session manager
ky: Сеанс менеджерине туташтырбоо

en: Specify file containing saved configuration
ky: Сакталган ырастоолору бар файлды көрсөтүү

en: FILE
ky: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
ky: Сеансты башкаруунун ID'син көрсөтүү

en: Session management options:
ky: Сеансты башкаруу параметрлери:

en: Show session management options
ky: Сеансты башкаруунун параметрлерин көрсөтүү

en: Icon '%s' not found
ky: «%s» белгиси табылган жок

en: Unknown
ky: Белгисиз

en: Reboot Anyway
ky: Баары бир кайтадан жүргүзүү

en: Lock Screen
ky: Экранды бекитүү

en: Cancel
ky: Жокко чыгаруу

en: _Log Out
ky: Сеансты _аяктоо

en: Log out
ky: Сеансты аяктоо

en: NAME
ky: АТЫ
