mate-session-manager 1.25.0 - en to li translation catalogue (16 entries)

en: seconds
li: sekónde naozeen

en: _Save
li: Op_sjlaon

en: _Help
li: _Hulp

en: _Close
li: _Sjloete

en: Icon
li: Piktogram

en: No name
li: Geine naam

en: File Manager
li: Besjtandjwirtsjaf

en: _Edit
li: B_ewirke

en: Starting %s
li: %s weurt gesjtart

en: Not a launchable item
li: Gei sjtartbaar item

en: Disable connection to session manager
li: Verbènjing mit de sessiemeister oetsjakele

en: Specify session management ID
li: Sessiemeister-ID sjpesifisere

en: ID
li: PID

en: Lock Screen
li: Bildsjirm vas doon

en: Cancel
li: Annulere

en: NAME
li: NAAM
