mate-session-manager 1.25.0 - en to lt translation catalogue (127 entries)

en: Select Command
lt: Pasirinkite komandą

en: second
lt: sekundė

en: seconds
lt: sekundžių

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Add Startup Program
lt: Pridėti paleidimo programą

en: _Add
lt: Į_dėti

en: Edit Startup Program
lt: Redaguoti paleidžiamą programą

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: The startup command cannot be empty
lt: Paleidimo komanda negali būti tuščia

en: The startup command is not valid
lt: Paleidimo komanda netinkama

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Close
lt: _Užverti

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Program
lt: Programa

en: Startup Applications Preferences
lt: Paleidžiamų programų nustatymai

en: No name
lt: Be pavadinimo

en: No description
lt: Nėra aprašymo

en: Version of this application
lt: Šios programos versija

en: Could not display help document
lt: Nepavyko parodyti žinyno dokumento

en: - MATE Session Properties
lt: - MATE seanso savybės

en: Current session start time
lt: Esamo seanso pradžios laikas

en: Unix time of the start of the current session.
lt: Esamo seanso pradžios Unix laikas

en: Save sessions
lt: Įrašyti seansus

en: If enabled, mate-session will save the session automatically.
lt: Jeigu įjungta, mate-session automatiškai įrašys seansą.

en: Show hidden autostart applications
lt: Rodyti paslėptas automatiškai paleidžiamas programas

en: If enabled, mate-session-properties will show hidden autostart applications.
lt: Jei įjungta, mate-session-properties rodys paslėptas automatiškai paleidžiamas programas.

en: Logout prompt
lt: Atsijungiant paklausti patvirtinimo

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
lt: Jeigu įjungta, mate-session paklaus naudotojo prieš baigiant seansą.

en: Logout timeout
lt: Atsijungimui skirtas laikas

en: If logout prompt is enabled, this set the timeout in seconds before logout automatically. If 0, automatic logout is disabled.
lt: Jeigu įjungtas atsijungimo patvirtinimo paklausimas, tuomet tai automatiškai nustato laiką sekundėmis iki atsijungimo. Jei 0, automatinis atsijungimas yra išjungtas.

en: Time before session is considered idle
lt: Laikas, kuriam praėjus sesija laikoma neveiklia

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
lt: Neveiklumo trukmė minutėmis iki tol, kol sesija nelaikoma neveiklia.

en: Default session
lt: Numatytasis seansas

en: List of applications that are part of the default session.
lt: Programos, kurios yra numatytojo seanso dalis.

en: Required session components
lt: Reikalingi seanso komponentai

en: List of components that are required as part of the session. (Each element names a key under "/org/mate/desktop/session/required_components"). The Startup Applications preferences tool will not normally allow users to remove a required component from the session, and the session manager will automatically add the required components back to the session at login time if they do get removed.
lt: Komponentų, kurie yra būtini seanse, sąrašas. (Kiekvienas elementas nurodo raktą, esantį „/org/mate/desktop/session/required_components“.) Paleidžiamų programų nustatymų įrankis paprastai neleidžia naudotojams pašalinti būtiną komponentą iš seanso, o seansų tvarkytuvė automatiškai vėl grąžins būtinus komponentus į seansą prisijungimo metu, jei jie kaip nors bus pašalinti.

en: Control gnome compatibility component startup
lt: Kontroliuoti gnome suderinamumo komponento paleidimą

en: Control which compatibility components to start.
lt: Kontroliuoti kuriuos suderinamumo komponentus paleisti.

en: Window Manager
lt: Langų tvarkytuvė

en: The window manager is the program that draws the title bar and borders around windows, and allows you to move and resize windows.
lt: Langų tvarkytuvė yra programa, paišanti langų antraštes ir kraštus.  Ji taip pat leidžia perkelti langus ir keisti jų dydį.

en: Panel
lt: Skydelis

en: The panel provides the bar at the top or bottom of the screen containing menus, the window list, status icons, the clock, etc.
lt: Skydelis suteikia sritį ekrano apačioje ar viršuje, kurioje yra meniu, langų sąrašas, būsenos piktogramos, laikrodis ir t.t.

en: File Manager
lt: Failų tvarkytuvė

en: The file manager provides the desktop icons and allows you to interact with your saved files.
lt: Failų tvarkytuvė pateikia darbalaukio piktogramas ir leidžia valdyti įrašytus failus.

en: Dock
lt: Dokas

en: A dock provides a dockable area, similar to a panel, for launching and switching applications.
lt: Dokas suteikia, į skydelį panašią dokinę sritį, skirtą paleisti ir perjungti programas.

en: This session logs you into MATE
lt: Šis seansas prijungia jus prie MATE

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;window;manager;launch;MDM;
lt: MATE;langų;tvarkyklė;paleisti;MDM;

en: <b>Some programs are still running:</b>
lt: <b>Kai kurios programos vis dar veikia:</b>

en: Waiting for the program to finish.  Interrupting the program may cause you to lose work.
lt: Laukiama, kol programa baigs darbą. Nutraukus šią programą gali būti prarasta informacija.

en: Startup Applications
lt: Paleidžiamos programos

en: Choose what applications to start when you log in
lt: Pasirinkite, kokias programas paleisti jums prisijungiant

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;session;properties;applications;login;start;
lt: MATE;sesija;ypatybės;programos;prisijungti;pradėti;pradžia

en: Additional startup _programs:
lt: Papildomos paleidžiamos _programos:

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Show hidden
lt: _Rodyti paslėptas

en: Startup Programs
lt: Pradžioje paleidžiamos programos

en: _Automatically remember running applications when logging out
lt: _Atsijungiant, automatiškai atsiminti paleistas programas

en: _Remember Currently Running Application
lt: _Atsiminti dabar veikiančias programas

en: Options
lt: Parametrai

en: Browse…
lt: Naršyti...

en: Comm_ent:
lt: Ko_mentaras:

en: Co_mmand:
lt: _Komanda:

en: _Name:
lt: _Vardas:

en: _Delay:
lt: _Delsa:

en: File is not a valid .desktop file
lt: Šis failas nėra taisyklingas .desktop failas

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
lt: Neatpažinta darbalaukio failo versija „%s“

en: Starting %s
lt: Paleidžiama %s

en: Application does not accept documents on command line
lt: Programa nepriima dokumentų komandų eilutėje

en: Unrecognized launch option: %d
lt: Neatpažintas paleidimo parametras: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
lt: Negalima perduoti dokumentų URI „Type=Link“ darbalaukio elementui

en: Not a launchable item
lt: Nepaleidžiamas elementas

en: Disable connection to session manager
lt: Išjungti ryšį su seansų tvarkytuve

en: Specify file containing saved configuration
lt: Nurodyti failą su įrašytais nustatymais

en: FILE
lt: FAILAS

en: Specify session management ID
lt: Nurodykite seanso valdymo ID

en: Session management options:
lt: Seanso valdymo parametrai:

en: Show session management options
lt: Rodyti seanso valdymo parametrus

en: Icon '%s' not found
lt: Piktograma „%s“ nerasta

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: A program is still running:
lt: Programa vis dar veikia:

en: Some programs are still running:
lt: Kai kurios programos vis dar veikia:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
lt: Laukiama, kol programos baigs darbą. Šias programas nutraukus gali būti prarasta informacija.

en: Switch User Anyway
lt: Perjungti naudotoją bet kokiu atveju

en: Log Out Anyway
lt: Vis tiek atsijungti

en: Suspend Anyway
lt: Pristabdyti bet kokiu atveju

en: Hibernate Anyway
lt: Užmigdyti bet kokiu atveju

en: Shut Down Anyway
lt: Vis tiek išjungti

en: Reboot Anyway
lt: Paleisti iš naujo bet kokiu atveju

en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: You are currently logged in as "%s".
lt: Esate prisijungę kaip „%s“.

en: Log out of this system now?
lt: Atsijungti dabar?

en: _Switch User
lt: _Perjungti naudotoją

en: _Log Out
lt: At_sijungti

en: Shut down this system now?
lt: Išjungti sistemą dabar?

en: S_uspend
lt: _Pristabdyti

en: _Hibernate
lt: _Užmigdyti

en: _Restart
lt: Paleisti iš _naujo

en: _Shut Down
lt: Išj_ungti

en: Not responding
lt: Neatsako

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
lt: Įsiminta programa

en: This program is blocking logout.
lt: Ši programa neleidžia atsijungti

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
lt: Atsisakoma naujo kliento ryšio, kadangi seansas dabar išjungiamas

en: Could not create ICE listening socket: %s
lt: Nepavyko sukurti ICE klausymo lizdo: %s

note: Oh well, no X for you!
en: Unable to start login session (and unable to connect to the X server)
lt: Nepavyko paleisti prisijungimo seanso (taip pat nepavyko prisijungti prie X serverio)

en: Override standard autostart directories
lt: Nepaisyti standartinių automatinės paleisties katalogų

en: Enable debugging code
lt: Įjungti derinimo kodą

en: Do not load user-specified applications
lt: Neįkelti naudotojo nurodytų programų

en: Disable hardware acceleration check
lt: Išjungti aparatinio spartinimo patikrinimą

en:  - the MATE session manager
lt:  – MATE seansų tvarkytuvė

en: %s [OPTION...] COMMAND
    
    Execute COMMAND while inhibiting some session functionality.
    
      -h, --help        Show this help
      --version         Show program version
      --app-id ID       The application id to use
                        when inhibiting (optional)
      --reason REASON   The reason for inhibiting (optional)
      --inhibit ARG     Things to inhibit, colon-separated list of:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
    
    If no --inhibit option is specified, idle is assumed.
lt: %s [PARAMETRAS...] KOMANDA
    
    Vykdo KOMANDĄ, drausdama kai kurį seanso funkcionalumą.
    
      -h, --help        Rodo šią pagalbą
      --version         Rodo programos versiją
      --app-id ID       Draudžiant (pasirinktinai) naudojamos
                        programos id
      --reason PRIEŽASTIS   Draudimo (pasirinktinai) priežastis
      --inhibit ARG     Dvitaškiais atskirtų, draudžiamų dalykų sąrašas:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
    
    Jei nenurodytas parametras --inhibit, tuomet yra numanoma idle.

en: %s requires an argument
lt: %s reikalauja argumento

en: Failed to execute %s
lt: Nepavyko įvykdyti %s

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Log out, ignoring any existing inhibitors
lt: Atsijungti, ignoruojant bet kokius trukdžius

en: Show logout dialog
lt: Rodyti atsijungimo dialogą

en: Show shutdown dialog
lt: Rodyti išjungimo dialogą

en: Use dialog boxes for errors
lt: Naudoti dialogus klaidų rodymui

note: deprecated options
en: Set the current session name
lt: Nustatyti esamo seanso pavadinimą

en: NAME
lt: PAVADINIMAS

en: Kill session
lt: Nutraukti seansą

en: Do not require confirmation
lt: Nereikalauti patvirtinimo

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
lt: Nepavyko prisijungti prie seansų tvarkytuvės

en: Program called with conflicting options
lt: Programa iškviesta naudojant konfliktuojančius parametrus
