mate-session-manager 1.25.0 - en to lv translation catalogue (106 entries)

en: Select Command
lv: Izvēlieties komandu

en: seconds
lv: sekundes

en: _Cancel
lv: At_celt

en: Add Startup Program
lv: Pievienot starta programmu

en: _Add
lv: _Pievienot

en: Edit Startup Program
lv: Rediģēt starta programmu

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: The startup command cannot be empty
lv: Starta komanda nevar būt tukša

en: The startup command is not valid
lv: Starta komanda nav derīga

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: Enabled
lv: Aktivizēts

en: Icon
lv: Ikona

en: Program
lv: Programma

en: Startup Applications Preferences
lv: Starta programmu iestatījumi

en: No name
lv: Nav nosaukuma

en: No description
lv: Nav apraksta

en: Version of this application
lv: Šīs lietotnes versija

en: Could not display help document
lv: Nevar parādīt palīdzības dokumentu

en: Save sessions
lv: Saglabāt sesijas

en: If enabled, mate-session will save the session automatically.
lv: Ja ir iespējots, mate-session saglbās sesiju automātiski

en: Logout prompt
lv: Atteikšanās uzvedne

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
lv: Ja aktivizēts, mate-session pārvaicās lietotājam, pirms sesijas beigšanas.

en: Time before session is considered idle
lv: Bezdarbības minūšu skaits, pirms sesija tiek uzskatīta par neaktīvu

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
lv: Bezdarbības minūšu skaits pirms sesija tiek uzskatīta par neaktīvu.

en: Default session
lv: Noklusētā sesija

en: List of applications that are part of the default session.
lv: Noklusētās sesijas programmu saraksts.

en: Required session components
lv: Nepieciešamie sesijas komponenti

en: Window Manager
lv: Logu pārvaldnieks

en: The window manager is the program that draws the title bar and borders around windows, and allows you to move and resize windows.
lv: Logu pārvaldnieks ir programma, kas zīmē logu virsrakstus un robežas ap tiem, kā arī ļauj jums pārvietot logus un mainīt to izmērus.

en: Panel
lv: Panelis

en: The panel provides the bar at the top or bottom of the screen containing menus, the window list, status icons, the clock, etc.
lv: Panelis nodrošina joslu ekrāna augšpusē vai apakšpusē uz kuras ir pieejamas izvēlnes, logu saraksts, statusa ikonas, pulkstenis, u.c.

en: File Manager
lv: Failu pārvaldnieks

en: The file manager provides the desktop icons and allows you to interact with your saved files.
lv: Failu pārlūks nodrošina darbvirsmas ikonas un ļauj jums mijiedarboties ar saglabātajiem failiem.

en: This session logs you into MATE
lv: Šī sesija piesaka jūs MATE videi

en: <b>Some programs are still running:</b>
lv: <b>Dažas programmas joprojām darbojas:</b>

en: Waiting for the program to finish.  Interrupting the program may cause you to lose work.
lv: Gaida, kamēr programma beigs darboties. Programmas pārtraukšana var izraisīt Jūsu darba zaudēšanu.

en: Startup Applications
lv: Starta lietotnes

en: Choose what applications to start when you log in
lv: Izvēlieties, kādas programmas jūs vēlaties palaist piesakoties

en: Additional startup _programs:
lv: Papildus starta _programmas:

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: Startup Programs
lv: Starta programmas

en: _Automatically remember running applications when logging out
lv: _Automātiski atcerēties palaistās lietotnes, atsakoties

en: _Remember Currently Running Application
lv: Atce_rēties šobrīd palaistās lietotnes

en: Options
lv: Opcijas

en: Browse…
lv: Pārlūkot...

en: Comm_ent:
lv: Kom_entārs:

en: Co_mmand:
lv: Ko_manda:

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _Delay:
lv: Aizt_ure:

en: File is not a valid .desktop file
lv: Fails nav derīgs .desktop fails

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
lv: Neatpazīta darbvirsmas faila versija '%s'

en: Starting %s
lv: Startē %s

en: Application does not accept documents on command line
lv: Lietotne nepieņem norādes uz dokumentiem no komandrindas

en: Unrecognized launch option: %d
lv: Neatpazīta palaišanas opcija: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
lv: Nevar nodot dokumenta URI 'Typa=Link' darbvirsmas ierakstam

en: Not a launchable item
lv: Nepalaižama vienība

en: Disable connection to session manager
lv: Atvienoties no sesiju pārvaldnieka

en: Specify file containing saved configuration
lv: Norādīt failu, kurš satur saglabāto konfigurāciju

en: FILE
lv: FAILS

en: Specify session management ID
lv: Norādīt sesijas pārvaldības ID

en: Session management options:
lv: Sesijas pārvaldības opcijas:

en: Show session management options
lv: Rādīt sesijas pārvaldības opcijas

en: Icon '%s' not found
lv: Ikona '%s' netika atrasta

en: Unknown
lv: Nezināms

en: A program is still running:
lv: Programma joprojām darbojas:

en: Some programs are still running:
lv: Dažas programmas joprojām darbojas:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
lv: Gaida programmu darbības beigas. Programmu pārtraukšana var novest pie jūsu darba rezultātu zaudēšanas.

en: Switch User Anyway
lv: Tomēr nomainīt lietotāju

en: Log Out Anyway
lv: Atteikties jebkurā gadījumā

en: Suspend Anyway
lv: Tomēr iesnaudināt

en: Hibernate Anyway
lv: Tomēr sastindzināt

en: Shut Down Anyway
lv: Izslēgt jebkurā gadījumā

en: Reboot Anyway
lv: Tomēr pārstartēt

en: Lock Screen
lv: Noslēgt ekrānu

en: Cancel
lv: Atcelt

en: You are currently logged in as "%s".
lv: Šobrīd jūs esat pieteicies kā "%s".

en: Log out of this system now?
lv: Atteikties no šīs sistēmas tagad?

en: _Switch User
lv: Nomainīt _lietotāju

en: _Log Out
lv: Beigt _darbu

en: Shut down this system now?
lv: Izslēgt datoru tagad?

en: S_uspend
lv: _Iesnaudināt

en: _Hibernate
lv: S_astindzināt

en: _Restart
lv: Pā_rstartēt

en: _Shut Down
lv: Iz_slēgt

en: Not responding
lv: Neatbild

en: This program is blocking logout.
lv: Šī programma neļauj atteikties.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
lv: Atsaka jauniem klientu savienojumiem, jo sesija tiek izslēgta

en: Could not create ICE listening socket: %s
lv: Nevar izveidot ICE saraksta ligzdu: %s

note: Oh well, no X for you!
en: Unable to start login session (and unable to connect to the X server)
lv: Nevar pieteikties sesijai (nevar savienoties ar X serveri)

en: Override standard autostart directories
lv: Aizstāt standarta automātiskā starta mapes

en: Enable debugging code
lv: Ieslēgt atkļūdošans kodu

en: Do not load user-specified applications
lv: Neielādēt lietotāja norādītās lietotnes

en:  - the MATE session manager
lv:  - MATE sesiju pārvaldnieks

en: Log out
lv: Atteikties

en: Log out, ignoring any existing inhibitors
lv: Atteikties, ignorējot jebkādus šķēršļus

en: Show logout dialog
lv: Rādīt atteikšanās dialogu

en: Show shutdown dialog
lv: Parādīt izslēgšanas logu

en: Use dialog boxes for errors
lv: Kļūdām lietot dialogu logus

note: deprecated options
en: Set the current session name
lv: Iestatīt pašreizējās sesijas nosaukumu

en: NAME
lv: NOSAUKUMS

en: Kill session
lv: Pārtraukt sesiju

en: Do not require confirmation
lv: Neprasīt apstiprinājumu

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
lv: Nevar savienoties ar sesiju pārvaldnieku

en: Program called with conflicting options
lv: Programma izsaukta ar konfliktējošām opcijām
