mate-session-manager 1.25.0 - en to mai translation catalogue (61 entries)

en: Select Command
mai: कमांड चुनू

en: seconds
mai: सकेण्ड

en: _Cancel
mai: रद्द करू (_C)

en: Add Startup Program
mai: प्रारंभिक प्रोग्राम जोड़ू

en: _Add
mai: जोड़ू (_A)

en: Edit Startup Program
mai: प्रारंभिक प्रोग्राम संपादित करू

en: _Save
mai: सहेजू (_S)

en: The startup command cannot be empty
mai: प्रारंभिक कमांड रिक्त नहि भ' सकत

en: _Help
mai: मद्दति (_H)

en: _Close
mai: बन्न करू (_C)

en: Enabled
mai: सक्षम

en: Icon
mai: चिह्न

en: Program
mai: प्रोग्राम

en: No name
mai: कोनो नाम नहि

en: Version of this application
mai: एहि अनुप्रयोग क' संस्करण

en: Could not display help document
mai: मद्दति दस्ताबेज़ नहि देखाए सकल

en: Save sessions
mai: सत्र सहेजू

en: Logout prompt
mai: लागआउट प्रांप्ट

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
mai: जँ सक्रिय अछि तँ गनोम सत्र बन्न हए सँ पहिले प्रयोक्ताकेँ प्रांप्ट करताह

en: Time before session is considered idle
mai: सत्रक निष्क्रिय मानल जाएबाक' पहिने क' समय

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
mai: सत्र क' निष्क्रिय समझल जएबाक पहिने निष्क्रियता क' मिनट क' सँख्या.

en: Window Manager
mai: विन्डो मैनेजर

en: Panel
mai: पटल

en: File Manager
mai: फाइल प्रबंधक

en: MATE
mai: गनोम

en: This session logs you into MATE
mai: ई सत्र अहाँक गनोममे लागिन दैछ

en: Additional startup _programs:
mai: प्रारंभिक प्रोग्राममे जोड़ू (_p)

en: _Remove
mai: हटाबू (_R)

en: _Edit
mai: संपादन (_E)

en: Startup Programs
mai: प्रारंभिक प्रोग्राम

en: Options
mai: विकल्प

en: Comm_ent:
mai: टिप्पणी (_e):

en: Co_mmand:
mai: कमांड (_m):

en: _Name:
mai: नाम (_N):

en: _Delay:
mai: विलंब (_D):

en: Starting %s
mai: %s शुरू भ' रहल अछि

en: Not a launchable item
mai: चलाबैबला मद नहि अछि

en: Disable connection to session manager
mai: सत्र प्रबंधकसँ संपर्क रद करू

en: FILE
mai: फाइल

en: Specify session management ID
mai: सत्र प्रबंधन आईडी निर्दिष्ट करू

en: Show session management options
mai: सत्र प्रबंधन विकल्प देखाबू

en: Icon '%s' not found
mai: '%s' प्रतीक नहि भेटल

en: Unknown
mai: अज्ञात

en: Lock Screen
mai: स्क्रीन पर ताला लगाबू

en: Cancel
mai: रद करू

en: Log out of this system now?
mai: आब एहि सिस्टम सँ लॉग आउट करू?

en: _Switch User
mai: प्रयोक्ता बदलू (_S)

en: _Log Out
mai: लाग-आउट (_L)

en: Shut down this system now?
mai: आब एहि सिस्टमकेँ बन्न करू?

en: S_uspend
mai: स्थगित करू (_S)

en: _Hibernate
mai: सुप्तावस्थामे लए जाउ (_H)

en: _Restart
mai: पुन:आरंभ करू (_R)

en: _Shut Down
mai: बन्न करू (_S)

en: Enable debugging code
mai: डिबगिंग कोड सक्रिय करू

en: Log out
mai: लॉग आउट

en: Use dialog boxes for errors
mai: त्रुटि क' लेल संवाद पेटी क' प्रयोग करू

note: deprecated options
en: Set the current session name
mai: वर्तमान सत्र सेट करू

en: NAME
mai: नाम

en: Kill session
mai: सत्र समाप्त करू

en: Do not require confirmation
mai: संपुष्टि क' जरूरत नहि

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
mai: सत्र प्रबंधकसँ संपर्क स्थापित नहि भ' सकि रहल अछि
