mate-session-manager 1.25.0 - en to mg translation catalogue (46 entries)

en: seconds
mg: segeondra

en: _Cancel
mg: _Aoka

en: Add Startup Program
mg: Hampiditra rindranasam-piantombohana

en: _Add
mg: _Ampidiro

en: Edit Startup Program
mg: Hanova rindranasam-piantombohana

en: _Save
mg: _Raiketo

en: The startup command cannot be empty
mg: Tsy azo atao foana ny baikom-piantombohana

en: _Help
mg: _Toro-làlana

en: _Close
mg: _hidio

en: Icon
mg: Kisary

en: Program
mg: Rindranasa

en: No name
mg: Tsy misy anarana

en: Version of this application
mg: Ny kinovan'io rindranasa io

en: Could not display help document
mg: Tsy afaka nampiseho ireo toro-lÃ lana

en: Save sessions
mg: Raiketo ny session

en: Logout prompt
mg: Fanontaniana momba ny fivoahana

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
mg: Raha toa ka alefa, dia hanontany ny mpampiasa ny mate-session alohan'ny hamaranana session iray.

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
mg: Ny halavam-potoana tsy hiasana alohan'ny hiheverana fa tsy misy tranga ilay session.

en: Window Manager
mg: Mpandrindra fikandrana

en: Panel
mg: Tontonana

en: File Manager
mg: Mpandrindra rakitra

en: Additional startup _programs:
mg: _Rindranasam-piantombohana fanampiny:

en: _Edit
mg: _Fanovana

en: Startup Programs
mg: Rindranasam-piatombohana

en: Options
mg: Safidy

en: Co_mmand:
mg: Bai_ko:

en: _Name:
mg: _Anarana:

en: _Delay:
mg: _Elanelam-potoana:

en: File is not a valid .desktop file
mg: Rakitra tsy mety ho .desktop rakitra

en: Starting %s
mg: Mandefa %s

en: Not a launchable item
mg: Tsy fandefa ilay zavatra tanatin'ny karazan-tsafidy

en: Disable connection to session manager
mg: Manatsahatra ny fifandraisana amin'ny mpandrindra session

en: FILE
mg: RAKITRA

en: Specify session management ID
mg: Mamaritra ny IDn'ny fandrindrana session

en: Show session management options
mg: Maneho ny safidin'ny fandrindrana session

en: Icon '%s' not found
mg: Tsy hita ny kisary '%s'

en: Unknown
mg: Tsy fantatra

en: Lock Screen
mg: Gejao ny efijery

en: Cancel
mg: Ajanony

en: _Log Out
mg: _Hivoaka

en: Enable debugging code
mg: Mandefa ny fangon'ny debugging

en: Log out
mg: Hivoaka

note: deprecated options
en: Set the current session name
mg: Hamaritra ny anaran'ity session ity

en: NAME
mg: ANARANA

en: Kill session
mg: Vonoy io session io

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
mg: Tsy afaka nifandray tamin'ilay mpandrindra session
