mate-session-manager 1.25.0 - en to mi translation catalogue (8 entries)

en: _Add
mi: _Tāpiri

en: _Save
mi: _Pupuri

en: _Help
mi: _Āwhina

en: _Close
mi: _Kati

en: Icon
mi: Whakaahua iti

en: _Edit
mi: _Whakatika

en: Starting %s
mi: Timata te %s

en: Cancel
mi: Whakakore
