mate-session-manager 1.25.0 - en to mn translation catalogue (53 entries)

en: seconds
mn: Секундүүд

en: _Cancel
mn: _Буцах

en: Add Startup Program
mn: Эхлэл програм нэмэх

en: _Add
mn: _Нэмэх

en: Edit Startup Program
mn: Эхлэл програм засварлах

en: _Save
mn: _Хадгалах

en: The startup command cannot be empty
mn: Эхлэл комманд хоосон байх ёсгүй

en: _Help
mn: _Тусламж

en: _Close
mn: _Хаах

en: Enabled
mn: Нээлттэй

en: Icon
mn: Эмблем

en: Program
mn: Програм

en: No name
mn: Нэр өгөөгүй байна

en: Version of this application
mn: Энэ програмын хувилбар

en: Could not display help document
mn: Тусламж баримт үзүүлэх боломжгүй

en: Save sessions
mn: Суултыг хадгалах

en: Logout prompt
mn: Горимоос гарах

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
mn: Хэрвээ нээлттэй бол mate-session хэрэглэгчийг гарахын өмнө сонордуулна.

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
mn: Үйлдэл хийх боломжгүй байх үеээс өмнөх идэвхигүй байх минутын тоо.

en: Window Manager
mn: Цонхны менежер

en: File Manager
mn: Файл менежер

en: MATE
mn: ГНОМЕ

en: Additional startup _programs:
mn: Нэмэлт эхлэл _програмууд

en: _Edit
mn: _Засварлах

en: Startup Programs
mn: Эхлэл програмууд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Co_mmand:
mn: Т_ушаал:

en: _Name:
mn: _Нэр:

en: _Delay:
mn: _Хүлээлт:

en: File is not a valid .desktop file
mn: Файл нь зөв .desktop файл биш байна

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
mn: Дэсктоп файлын танигдахгүй Хувилбар '%s'

en: Starting %s
mn: %s-ийг эхлүүлж байна

en: Application does not accept documents on command line
mn: Командын мөрний баримт бичгийг програм хүлээн авахгүй байна

en: Unrecognized launch option: %d
mn: Танигдахгүй эхлүүлэх сонголт: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
mn: URIs баримт бичгийг 'Type=Link' дэсктопын оролт руу оруулах боломжгүй байна

en: Not a launchable item
mn: Нээж болох зүйл биш байна

en: Disable connection to session manager
mn: Сэшн менежерт холбогдох боломжгүй болгох

en: Specify file containing saved configuration
mn: Тохиргоо сануулсан файлыг ялган харуулах

en: FILE
mn: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
mn: Сэшн менежментийн ID-г ялган харуулах

en: ID
mn: Дугаар

en: Session management options:
mn: Сэшн менежментийн сонголтууд:

en: Show session management options
mn: Сэшн менежментийн сонголтуудыг харуулах

en: Icon '%s' not found
mn: %s Эмблем олдсонгүй

en: Unknown
mn: Тодорхойлогдоогүй

en: Lock Screen
mn: Дэлгэц түгжих

en: Cancel
mn: Таслан зогсоох

en: _Log Out
mn: _Гарах

en: Enable debugging code
mn: Шалгах код идэвхижүүлэх.

en: Log out
mn: Гарах

en: NAME
mn: НЭР

en: Kill session
mn: Суултыг хүчээр таслах

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
mn: Суулт менежерт холбогдож чадсангүй
