mate-session-manager 1.25.0 - en to nl translation catalogue (130 entries)

en: Select Command
nl: Opdracht kiezen

en: second
nl: seconde

en: seconds
nl: seconden

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: Add Startup Program
nl: Op te starten programma toevoegen

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: Edit Startup Program
nl: Op te starten programma bewerken

en: _Save
nl: Op_slaan

en: The startup command cannot be empty
nl: De opstartopdracht mag niet leeg zijn

en: The startup command is not valid
nl: De opstartopdracht is ongeldig

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Icon
nl: Pictogram

en: Program
nl: Programma

en: Startup Applications Preferences
nl: Voorkeuren opstarttoepassingen

en: No name
nl: Naamloos

en: No description
nl: Geen beschrijving

en: Version of this application
nl: Versie van deze toepassing

en: Could not display help document
nl: Kon hulpdocument niet weergeven

en: - MATE Session Properties
nl: - Eigenschappen van MATE Sessie

en: Current session start time
nl: Starttijd huidige sessie

en: Unix time of the start of the current session.
nl: Starttijd (Unix-opmaak) van de huidige sessie.

en: Save sessions
nl: Sessies opslaan

en: If enabled, mate-session will save the session automatically.
nl: Indien ingeschakeld zal mate-session de sessie automatisch opslaan.

en: Show hidden autostart applications
nl: Toon verborgen automatisch opstartende toepassingen

en: If enabled, mate-session-properties will show hidden autostart applications.
nl: Indien ingeschakeld zal mate-session-properties verborgen automatisch opstartende toepassingen tonen.

en: Logout prompt
nl: Afmeldvenster

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
nl: Wanneer dit aan staat zal de computer om bevestiging vragen alvorens een sessie te beëindigen.

en: Logout timeout
nl: Aftelklok voor afmelden

en: If logout prompt is enabled, this set the timeout in seconds before logout automatically. If 0, automatic logout is disabled.
nl: Als het afmeldvenster is ingeschakeld, dan kunt u hierdoor de aftelklok in seconden instellen voordat u automatisch afgemeld wordt.  Bij 0 wordt automatisch afmelden uitgeschakeld.

en: Time before session is considered idle
nl: De tijd voordat de sessie als inactief wordt beschouwd.

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
nl: Het aantal minuten inactiviteit voordat de sessie als inactief wordt beschouwd.

en: Default session
nl: Standaardsessie

en: List of applications that are part of the default session.
nl: Lijst van toepassingen die deel uitmaken van de standaardsessie.

en: Required session components
nl: Vereiste sessiecomponenten

en: List of components that are required as part of the session. (Each element names a key under "/org/mate/desktop/session/required_components"). The Startup Applications preferences tool will not normally allow users to remove a required component from the session, and the session manager will automatically add the required components back to the session at login time if they do get removed.
nl: Lijst van componenten die benodigd zijn voor de sessie. (Elk element heeft een sleutel onder "/org/mate/desktop/session/required_components"). Het voorkeurenvenster voor opstarttoepassingen geeft gebruikers normaal gesproken niet de mogelijkheid vereiste componenten uit de sessie te verwijderen, en het sessiebeheer zet de vereiste componenten automatisch weer terug wanneer ze toch verwijderd worden.

en: Control gnome compatibility component startup
nl: Controleer opstarten van component voor gnome-compatibiliteit

en: Control which compatibility components to start.
nl: Controleer welke compatibiliteitscomponent te starten

en: Window Manager
nl: Vensterbeheerder

en: The window manager is the program that draws the title bar and borders around windows, and allows you to move and resize windows.
nl: De vensterbeheerder is het programma dat de titelbalk en vensterranden tekent, en stelt u in staat om vensters te verplaatsen te herschalen.

en: Panel
nl: Werkbalk

en: The panel provides the bar at the top or bottom of the screen containing menus, the window list, status icons, the clock, etc.
nl: De werkbalk zorgt voor de balk bovenaan of onderaan het scherm met menu's, de vensterlijst, statuspictogrammen, de klok, enz.

en: File Manager
nl: Bestandsbeheerder

en: The file manager provides the desktop icons and allows you to interact with your saved files.
nl: Het bestandsbeheer zorgt voor de bureaubladpictogrammen en zorgt dat u met uw opgeslagen bestanden kunt werken.

en: Dock
nl: Dok

en: A dock provides a dockable area, similar to a panel, for launching and switching applications.
nl: Een dok toont een schermgebied, vergelijkbaar met een werkbalk, om programma's te starten en af te wisselen.

en: This session logs you into MATE
nl: Deze sessie laat u in Mate aanmelden

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: launch;MATE;desktop;session;
nl: starten;MATE;bureaublad;sessie;

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;window;manager;launch;MDM;
nl: MATE;venster;beheerder;starten;MDM;

en: <b>Some programs are still running:</b>
nl: <b>Er zijn nog actieve programma's:</b>

en: Waiting for the program to finish.  Interrupting the program may cause you to lose work.
nl: Aan het wachten totdat het programma geëindigd is. Het afbreken van het programma kan er toe leiden dat er werk verloren gaat.

en: Startup Applications
nl: Opstarttoepassingen

en: Choose what applications to start when you log in
nl: Toepassingen kiezen die bij aanmelden opgestart worden

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;session;properties;applications;login;start;
nl: MATE;sessie;eigenschappen;toepassingen;aanmelden;starten;

en: Additional startup _programs:
nl: Extra opstart_programma's:

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Show hidden
nl: _Verborgen tonen

en: Startup Programs
nl: Opstartprogramma's

en: _Automatically remember running applications when logging out
nl: _Automatisch actieve toepassingen onthouden bij afmelden

en: _Remember Currently Running Application
nl: Toepassingen die nu actief zijn _onthouden

en: Options
nl: Opties

en: Browse…
nl: Bladeren…

en: Comm_ent:
nl: Co_mmentaar:

en: Co_mmand:
nl: Opdra_cht:

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _Delay:
nl: Ver_traging:

en: File is not a valid .desktop file
nl: Bestand is geen geldig bureaubladbestand (.desktop)

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
nl: Niet-herkende bureaubladbestandversie '%s'

en: Starting %s
nl: %s starten...

en: Application does not accept documents on command line
nl: De toepassing aanvaardt geen documenten via de opdrachtregel

en: Unrecognized launch option: %d
nl: Niet-herkende startoptie: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
nl: Kan geen document-URI's doorsturen naar een ‘Type=Link’ invoerregel

en: Not a launchable item
nl: Geen opstartbaar element

en: Disable connection to session manager
nl: Verbinding met de sessiebeheerder uitschakelen

en: Specify file containing saved configuration
nl: Geef het bestand op met de opgeslagen instellingen

en: FILE
nl: BESTAND

en: Specify session management ID
nl: Sessiebeheer-ID opgeven

en: Session management options:
nl: Opties voor sessiebeheer:

en: Show session management options
nl: Toon opties voor sessiebeheer

en: Icon '%s' not found
nl: Pictogram ‘%s’ niet gevonden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: A program is still running:
nl: Er is nog een toepassing actief:

en: Some programs are still running:
nl: Er zijn nog toepassingen actief:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
nl: Aan het wachten totdat de toepassingen geëindigd zijn. Het onderbreken van toepassingen kan er toe leiden dat er werk verloren gaat.

en: Switch User Anyway
nl: Toch gebruiker _wisselen

en: Log Out Anyway
nl: Toch afmelden

en: Suspend Anyway
nl: Toch in pauzestand

en: Hibernate Anyway
nl: Toch in slaapstand

en: Shut Down Anyway
nl: Toch afsluiten

en: Reboot Anyway
nl: Toch herstarten

en: Lock Screen
nl: Scherm vergrendelen

en: Cancel
nl: Afbreken

en: You will be automatically logged out in %d second | You will be automatically logged out in %d seconds
nl[0]: U zult automatisch worden afgemeld over %d seconde
nl[1]: U zult automatisch worden afgemeld over %d seconden

en: This system will be automatically shut down in %d second | This system will be automatically shut down in %d seconds
nl[0]: Dit systeem zal automatisch worden afgesloten over %d seconde
nl[1]: Dit systeem zal automatisch worden afgesloten over %d seconden

en: You are currently logged in as "%s".
nl: U bent momenteel aangemeld onder de naam ‘%s’.

en: Log out of this system now?
nl: Nu afmelden bij deze computer?

en: _Switch User
nl: Gebruiker _wisselen

en: _Log Out
nl: Af_melden

en: Shut down this system now?
nl: Deze computer nu uitzetten?

en: S_uspend
nl: _Pauzestand

en: _Hibernate
nl: _Slaapstand

en: _Restart
nl: _Herstarten

en: _Shut Down
nl: _Uitzetten

en: Not responding
nl: Reageert niet

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
nl: Herinnerde toepassing

en: This program is blocking logout.
nl: Deze toepassing verhindert het afmelden.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
nl: Nieuwe verbinding wordt geweigerd omdat de sessie momenteel wordt afgesloten

en: Could not create ICE listening socket: %s
nl: Kon geen luister-socket voor ICE aanmaken: %s

note: Oh well, no X for you!
en: Unable to start login session (and unable to connect to the X server)
nl: Kon aanmeldsessie niet opstarten (en kon niet met de X-server verbinden)

en: Override standard autostart directories
nl: Map voor automatisch te starten toepassingen

en: Enable debugging code
nl: Foutopsporing code inschakelen

en: Do not load user-specified applications
nl: Laad geen toepassingen die door de gebruiker opgegeven zijn

en: Disable hardware acceleration check
nl: Controle op apparatuurversnelling uitschakelen

en:  - the MATE session manager
nl:  - het MATE-sessiebeheer

en: %s [OPTION...] COMMAND
    
    Execute COMMAND while inhibiting some session functionality.
    
      -h, --help        Show this help
      --version         Show program version
      --app-id ID       The application id to use
                        when inhibiting (optional)
      --reason REASON   The reason for inhibiting (optional)
      --inhibit ARG     Things to inhibit, colon-separated list of:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
    
    If no --inhibit option is specified, idle is assumed.
nl: %s [OPTIE...] OPDRACHT
    
    Voer OPDRACHT uit tijdens het onderdrukken van sommige sessie-functionaliteit.
    
      -h, --help        Deze hulptekst weergeven
      --version         Programmaversie weergeven
      --app-id ID       De applicatie-ID om te gebruiken
                       bij onderdrukken (optioneel)
      --reason REDEN   De reden voor het onderdrukken (optioneel)
      --inhibit ARG     Dingen om te onderdrukken, gescheiden door dubbelepunten:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
    
    Indien geen --inhibit optie is opgegeven wordt idle voorondersteld.

en: %s requires an argument
nl: %s vereist een argument

en: Failed to execute %s
nl: Kon %s niet uitvoeren

en: Log out
nl: Afmelden

en: Log out, ignoring any existing inhibitors
nl: Afmelden, ongeacht actieve verhindering door toepassingen

en: Show logout dialog
nl: Afmeldvenster tonen

en: Show shutdown dialog
nl: Afsluitvenster tonen

en: Use dialog boxes for errors
nl: Gebruik dialoogvensters voor foutmeldingen

note: deprecated options
en: Set the current session name
nl: De huidige sessienaam instellen

en: NAME
nl: NAAM

en: Kill session
nl: Sessie beëindigen

en: Do not require confirmation
nl: Geen bevestiging vereisen

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
nl: Kon geen verbinding maken met het sessiebeheer

en: Program called with conflicting options
nl: Toepassing aangeroepen met conflicterende opties
