mate-session-manager 1.25.0 - en to nso translation catalogue (32 entries)

en: seconds
nso: metsotswana

en: Add Startup Program
nso: Oketša Lenaneo la go Thoma

en: Edit Startup Program
nso: Lokiša Lenaneo la go Thoma

en: _Save
nso: _Boloka

en: The startup command cannot be empty
nso: Taelo ya go thoma ga se ya swanela go se be le selo

en: _Help
nso: _Thušo

en: _Close
nso: _Tswalela

en: Icon
nso: Leswao

en: Program
nso: Lenaneo

en: No name
nso: Ga go na leina

en: Save sessions
nso: Boloka mananeo

en: Logout prompt
nso: Go akgofiša ga go tšwa

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
nso: Ge e ba le kgontšhwa, mate-session e tla akgofiša mošomisi pele a ka fetša lenaneo.

en: Window Manager
nso: Molaodi wa Lefesetere

en: File Manager
nso: Molaodi wa Faele

en: Additional startup _programs:
nso: Mananeo a oketšegilego _a go thoma:

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: Startup Programs
nso: Mananeo a go Thongwa

en: Co_mmand:
nso: Ta_elo:

en: _Name:
nso: _Leina:

en: _Delay:
nso: _Diegiša:

en: Starting %s
nso: Go thoma %s

en: Not a launchable item
nso: Ga se selo se se ka tsebagatwago

en: Disable connection to session manager
nso: Palediša kgokagano e yago go molaodi wa lenaneo

en: Specify session management ID
nso: Bontšha boitsebišo bja taolo ya lenaneo

en: ID
nso: Boitsebišo

en: Unknown
nso: Ga e tsebje

en: Cancel
nso: Khansela

en: Log out
nso: E-tšwa

en: NAME
nso: LEINA

en: Kill session
nso: Bolaya lenaneo

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
nso: Ga e kgone go kgokagana le molaodi wa lenaneo
