mate-session-manager 1.25.0 - en to or translation catalogue (101 entries)

en: Select Command
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ବାଛନ୍ତୁ

en: seconds
or: ସେକେଣ୍ଡ

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Add Startup Program
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: _Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Edit Startup Program
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ସଂଶୋଧନ କରନ୍ତୁ

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: The startup command cannot be empty
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପ୍ରୋଗ୍ରାମଟି ଖାଲି ହୋଇ ପାରିବ ନାହିଁ

en: The startup command is not valid
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶଟି ବୈଧ ନୁହଁ

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ

en: Icon
or: ଚିତ୍ର ସଙ୍କେତ

en: Program
or: ପ୍ରୋଗ୍ରାମ

en: Startup Applications Preferences
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପ୍ରୟୋଗ ପସନ୍ଦ

en: No name
or: କୌଣସି ନାମ ନାହିଁ

en: No description
or: କୌଣସି ବର୍ଣ୍ଣନା ନାହିଁ

en: Version of this application
or: ଏହି ପ୍ରୟୋଗର ସଂସ୍କରଣ

en: Could not display help document
or: ସାହାଯ୍ଯ ଦଲିଲ ଦେଖାଇହେଲା ନାହିଁ

en: Save sessions
or: ଅଧିବେଶନକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Logout prompt
or: ଲଗଆଉଟ୍ ସନ୍ଦେଶ

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
or: ଯଦି ସକ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି, ତାହାହେଲେ ନୋମ ଅଧିବେଶନଟି ବନ୍ଦ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଚାଳକକୁ ପଚାରିବ।

en: Time before session is considered idle
or: ଅଧିବେଶନ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ବୋଲି ବିଚାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମୟ

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
or: ଅଧିବେଶନ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ବୋଲି ବିଚାର କରାୟିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହେବାର ମିନିଟଗୁଡିକର ସଂଖ୍ଯା।

en: Default session
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅଧିବେଶନ

en: List of applications that are part of the default session.
or: ପ୍ରୟୋଗ ଗୁଡିକର ତାଲିକା ଯାହାକି ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅଧିବେଶନର ଅଂଶବିଶେଷ।

en: Required session components
or: ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଅଧିବେଶନ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ

en: Window Manager
or: ୱିଣ୍ଡୋ ପରିଚାଳକ

en: The window manager is the program that draws the title bar and borders around windows, and allows you to move and resize windows.
or: ୱିଣ୍ଡୋ ପରିଚାଳକଟି ଗୋଟିଏ ପ୍ରଗ୍ରାମ ଯାହାକି ଶୀର୍ଷକ ପଟି ଏବଂ ୱିଣ୍ଡୋ ଚାରିପଟେ ଧାର ଅଙ୍କନ କରିଥାଏ, ଏବଂ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକର ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ।

en: Panel
or: ଫଳକ

en: The panel provides the bar at the top or bottom of the screen containing menus, the window list, status icons, the clock, etc.
or: ପଟ୍ଟିକା ତାଲିକା, ୱିଣ୍ଡୋ ତାଲିକା, ସ୍ଥିତି ଚିତ୍ରସଂକେତ, ଘଡ଼ି, ଇତ୍ୟାଦି ଧାରଣ କରିଥିବା ପରଦାର ଉପର ଅଥବା ତଳ ପଟିରେ ଫଳକ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ।

en: File Manager
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳକ

en: The file manager provides the desktop icons and allows you to interact with your saved files.
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳକ ଡେସ୍କଟପ ଚିତ୍ରସଂକେତଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସଂରକ୍ଷିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକରେ କାର୍ଯ୍ୟ କିରବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ।

en: MATE
or: ନୋମ

en: This session logs you into MATE
or: ଏହି ଅଧିବେଶନ ଆପଣଙ୍କୁ ନୋମ ରେ ଲଗ କରାଇଥାଏ

en: <b>Some programs are still running:</b>
or: <b>କିଛି ପ୍ରଗ୍ରାମ ଏବେ ମଧ୍ଯ ଚାଲୁଅଛି:</b>

en: Startup Applications
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Choose what applications to start when you log in
or: ଆପଣ ଲଗଇନ ହେବା ସମୟରେ କେଉଁ ପ୍ରୟୋଗକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ ତାହା ବାଛନ୍ତୁ

en: Additional startup _programs:
or: ଅତିରିକ୍ତ ବ୍ଯବସ୍ଥାପକ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ (_p):

en: _Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ (_R)

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: Startup Programs
or: ବ୍ଯବସ୍ଥାପକ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ

en: _Automatically remember running applications when logging out
or: ଲଗଆଉଟ ହେବା ସମୟରେ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ମନେରଖନ୍ତୁ (_A)

en: _Remember Currently Running Application
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଲୁଥିବା ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ମନେରଖନ୍ତୁ (_R)

en: Options
or: ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Comm_ent:
or: ମନ୍ତବ୍ୟ (_e):

en: Co_mmand:
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ (_m):

en: _Name:
or: ନାମ: (_N)

en: _Delay:
or: _ବିଳମ୍ବ:

en: File is not a valid .desktop file
or: ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ .desktop ଫାଇଲ ନୁହଁ

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
or: ଅଚିହ୍ନା ଡେସ୍କଟପ ଫାଇଲ ସଂସ୍କରଣ '%s'

en: Starting %s
or: %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: Application does not accept documents on command line
or: ପ୍ରୟୋଗଟି ପାଠ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଦଲିଲ ଗ୍ରହଣ କରେ ନାହିଁ

en: Unrecognized launch option: %d
or: ଅଚିହ୍ନା ଆରମ୍ଭ ବିକଳ୍ପ: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
or: ଦଲିଲ URI ଗୁଡ଼ିକୁ 'ପ୍ରକାର=ସଂଯୋଗ' ଡେସ୍କଟପ ଭରଣକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Not a launchable item
or: ଗୋଟିଏ ଆରମ୍ଭଯୋଗ୍ୟ ବସ୍ତୁ ନୁହଁ

en: Disable connection to session manager
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Specify file containing saved configuration
or: ସଂରକ୍ଷିତ ବିନ୍ୟାସକୁ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Specify session management ID
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକ ID ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: ID
or: ପରିଚୟ

en: Session management options:
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳନା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ:

en: Show session management options
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳନା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Icon '%s' not found
or: '%s' ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମିଳିଲା ନାହଁ

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: A program is still running:
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରଗ୍ରାମ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଅଛି:

en: Some programs are still running:
or: କିଛି ପ୍ରଗ୍ରାମ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଅଛି:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
or: ପ୍ରଗ୍ରାମ ସମାପ୍ତ ହେବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଅଛି।  ଏହି ପ୍ରଗ୍ରାମଗୁଡ଼ିକୁ ବାଧା ଦେବା ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ।

en: Switch User Anyway
or: ଚାଳକଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ଉପାୟରେ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Suspend Anyway
or: ଯେକୌଣସି ଉପାୟରେ ନିଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ

en: Hibernate Anyway
or: ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ସୁପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Reboot Anyway
or: ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ପୁନର୍ଚାଳନ କରନ୍ତୁ

en: Lock Screen
or: ପରଦାକୁ ତାଲା ଦେଇ ରଖନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: You are currently logged in as "%s".
or: ଆପଣ "%s" ପରି ଭାବରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଗଇନ ହୋଇଛନ୍ତି।

en: Log out of this system now?
or: ଏହି ତନ୍ତ୍ରରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଗଆଉଟ କରିବେ କି?

en: _Switch User
or: ବ୍ଯବହାରକାରୀ ବଦଳାନ୍ତୁ (_S)

en: _Log Out
or: ଲଗ ଆଉଟ (_L)

en: Shut down this system now?
or: ଯନ୍ତ୍ରକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବନ୍ଦ କରିବେ କି?

en: S_uspend
or: ନିଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ (_u)

en: _Hibernate
or: ସୁପ୍ତ କରନ୍ତୁ (_H)

en: _Restart
or: ପୁନଃ ଚାଳନ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Shut Down
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Not responding
or: ଉତ୍ତର ଦେଉନାହିଁ

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
or: ନୂତନ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ସଂଯୋଗକୁ ମନାକରୁଅଛି କାରଣ ସେହି ଅଧିବେଶନଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ବନ୍ଦ ହୋଇଛି

en: Could not create ICE listening socket: %s
or: ICE କୁ ମାନୁଥିବା ସକେଟ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

note: Oh well, no X for you!
en: Unable to start login session (and unable to connect to the X server)
or: ଲଗଇନ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ (ଏବଂ X ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୋଗ ହେବାରେ ଅସମର୍ଥ)

en: Override standard autostart directories
or: ମାନକ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଡିରେକ୍ଟୋରୀଗୁଡ଼ିକୁ ନବଲିଖନ କରନ୍ତୁ

en: Enable debugging code
or: ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ସଂକେତକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Do not load user-specified applications
or: ଚାଳକ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en:  - the MATE session manager
or:  - MATE ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକ

en: Log out
or: ଲଗଆଉଟ୍

en: Log out, ignoring any existing inhibitors
or: ଯେକୌଣସି ସ୍ଥିତବାନ ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଅମାନ୍ୟ କରି ଲଗଆଉଟ କରନ୍ତୁ

en: Show logout dialog
or: ଲଗଆଉଟ ସଂଳାପ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show shutdown dialog
or: ବନ୍ଦ କରିବା ସଂଳାପ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Use dialog boxes for errors
or: ତ୍ରୁଟିଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସଂଳାପ ବାକ୍ସକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

note: deprecated options
en: Set the current session name
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିବେଶନ ନାମକୁ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: NAME
or: ନାମ

en: Kill session
or: ଅଧିବେଶନକୁ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Do not require confirmation
or: ନିଶ୍ଚିତକରଣ ଆବଶ୍ୟକ କରିନଥାଏ

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପିତ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Program called with conflicting options
or: ଦ୍ୱନ୍ଦମୟ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଡକାହେଉଥିବା ପ୍ରଗ୍ରାମ
