mate-session-manager 1.25.0 - en to pms translation catalogue (5 entries)

en: _Help
pms: _Agiut

en: Enabled
pms: Abilità

en: _Edit
pms: _Modifica

en: _Name:
pms: _Nòm:

en: NAME
pms: NÒM
