mate-session-manager 1.25.0 - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: seconds
rw: amasogonda

en: Enabled
rw: Bikora

en: Icon
rw: Agashushondanga

en: Program
rw: Porogaramu

en: Window Manager
rw: Umuyobozi w'idirishya

en: Options
rw: Amahitamo

en: Unknown
rw: Kitazwi

en: Cancel
rw: Kureka
