mate-session-manager 1.25.0 - en to si translation catalogue (43 entries)

en: seconds
si: තත්පර

en: _Cancel
si: අවලංගු කරන්න (_C)

en: _Add
si: එක් කරන්න (_A)

en: Edit Startup Program
si: ආරම්භක ක්‍රමලේඛය වෙනස් කරන්න

en: _Save
si: සුරකින්න (_S)

en: The startup command cannot be empty
si: ආරම්භක විධානය හිස් විය නොහැක

en: The startup command is not valid
si: ආරම්භක විධානය සාවද්‍ය වේ

en: _Help
si: උදව් (_H)

en: _Close
si: වසන්න (_C)

en: Enabled
si: සක්‍රීය කළා

en: Icon
si: අයිකනය

en: Program
si: ක්‍රමලේඛය

en: No name
si: නමක් නැත

en: Version of this application
si: මෙම යෙදුමෙ වෙළුම

en: Could not display help document
si: සහාය ලේඛනය දර්ශනය කළ නොහැක

en: Save sessions
si: සැසියන් සුරකින්න

en: Logout prompt
si: ඉවත්විමේ මතක් කිරිම

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
si: සක්‍රිය කලහොත්, mate-session සැසිය අවසන් වීමට පෙර පරිශිලක වෙත මතක් කරනු ඇත.

en: Time before session is considered idle
si: සැසිය අභාවිත ලෙස සැලකීමට පෙර කාළය

en: The number of minutes of inactivity before the session is considered idle.
si: සැසිය අභාවිත ලෙස සැලකීමට පෙර කාළය අක්‍රියව පවතින මිනිත්තු ගණන.

en: Window Manager
si: කවුළු කළමණාකරු

en: Panel
si: පුවරුව

en: File Manager
si: ගොනු කළමණාකරු

en: Additional startup _programs:
si: අමතර ආරම්භක ක්‍රමලේඛ: (_p)

en: _Edit
si: සැකසුම් (_E)

en: Startup Programs
si: ආරම්භක ක්‍රමලේඛ

en: Options
si: විකල්ප

en: _Name:
si: නම (_N):

en: Starting %s
si: ආරම්භවෙමින් %s

en: Not a launchable item
si: ඇරඹීය හැකි අයිතමයක් නොවේ

en: Icon '%s' not found
si: %s' සොයාගත නොහැකි විය

en: Unknown
si: නොදන්නා

en: Lock Screen
si: තිරය අගුලු දමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: _Log Out
si: ඉවත් වීම (_L)

en: Enable debugging code
si: දෝෂහරිණ කේත සක්‍රිය කරන්න

en: Log out
si: ඉවත් වීම

en: Use dialog boxes for errors
si: දෝෂ සඳහා සංවාද කොටුව භාවිතා කරන්න

note: deprecated options
en: Set the current session name
si: අද්‍යතන සැසියෙ නම සකසන්න

en: NAME
si: නම

en: Kill session
si: සැසිය නසන්න

en: Do not require confirmation
si: ස්ථිර කිරිමක් අවශ්‍ය නොවේ

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
si: සැසි-කළමණාකරු සමඟ සම්බන්දවිය නොහැක
