mate-session-manager 1.25.0 - en to tk translation catalogue (15 entries)

en: seconds
tk: sanyýa

en: _Add
tk: _Ekle

en: _Save
tk: _Gaýd Et

en: _Close
tk: _Ýap

en: Enabled
tk: Mümkin edigili

en: Icon
tk: Tymsal

en: No name
tk: Adsyz

en: Save sessions
tk: Oturuşyky gaýd et

en: Window Manager
tk: Äpişge Müdiri

en: File Manager
tk: Faýl Müdiri

en: Starting %s
tk: %s başlanýa

en: Not a launchable item
tk: Aýtem sataşarlik dal

en: Disable connection to session manager
tk: Ötürşük müdire baglançy söndir

en: Unknown
tk: Natanyş

en: Cancel
tk: Ybtal
