mate-session-manager 1.25.0 - en to tt translation catalogue (6 entries)

en: _Save
tt: _Saqla

en: _Help
tt: _Yärdäm

en: _Close
tt: Ya_p

en: Version of this application
tt: Bu yazılımnıñ söreme

en: _Edit
tt: Ü_zgärtü

en: Log out
tt: Çığu
