mate-session-manager 1.25.0 - en to wa translation catalogue (35 entries)

en: seconds
wa: segondes

en: Add Startup Program
wa: Radjouter on programe d' enondaedje

en: _Add
wa: _Radjouter

en: Edit Startup Program
wa: Candjî on programe d' enondaedje

en: _Save
wa: _Schaper

en: The startup command cannot be empty
wa: Li cmande d' enondaedje ni pout nén esse vude

en: _Help
wa: _Aidance

en: _Close
wa: _Clôre

en: Enabled
wa: En alaedje

en: Program
wa: Programe

en: No name
wa: Nou no

en: Version of this application
wa: Li modêye di ci programe chal

en: Save sessions
wa: Schaper les sessions

en: Logout prompt
wa: Prompt di dislodjaedje

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
wa: S' il est metou, mate-session dmandrè a l' uzeu d' acertiner divant di clôre li session.

en: Window Manager
wa: Manaedjeu di purneas

en: File Manager
wa: Manaedjeu di fitchîs

en: Additional startup _programs:
wa: _Programes di rawete a l' enondaedje:

en: _Edit
wa: _Candjî

en: Startup Programs
wa: Programes a l' enondaedje

en: Options
wa: Tchuzes

en: Co_mmand:
wa: Co_mande:

en: _Name:
wa: _No:

en: _Delay:
wa: _Tårdjaedje:

en: Starting %s
wa: Enondant %s

en: Not a launchable item
wa: Nén on cayet enondåve

en: Disable connection to session manager
wa: Essocter l' adjondaedje å manaedjeu di sessions

en: Specify session management ID
wa: Dire l' ID pol manaedjmint del session

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Lock Screen
wa: Eclawer li waitroûle

en: Cancel
wa: Rinoncî

en: Log out
wa: Dislodjaedje

en: NAME
wa: NO

en: Kill session
wa: Touwer li session

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
wa: Dji n' a nén parvnou a m' adjonde å manaedjeu des sessions
