mate-session-manager 1.25.0 - en to xh translation catalogue (39 entries)

en: seconds
xh: imizuzwana

en: Add Startup Program
xh: Fakela Inkqubo Yokuqalisa

en: _Add
xh: _Yongeza

en: Edit Startup Program
xh: Hlela Inkqubo Yokuqalisa

en: _Save
xh: _Gcina

en: The startup command cannot be empty
xh: Umyalezo wokuqalisa awukwazi kungabi nanto

en: _Help
xh: _Nceda

en: _Close
xh: _Vala

en: Enabled
xh: Yenziwe ukuba isebenze

en: Icon
xh: Umfanekiso ongumqondiso

en: Program
xh: Inkqubo

en: No name
xh: Akukho gama

en: Version of this application
xh: Inguqulelo yale nkqubo

en: Save sessions
xh: Londoloza iiseshoni

en: Logout prompt
xh: Ukuthundeza ukuphuma

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
xh: Xa yenzwe yangasebenzi, i-mate-session iya kuthundeza umsebenzisi phambi kokuphelisa iseshoni.

en: Window Manager
xh: Umlawuli Wefestile

en: File Manager
xh: Umphathi Wefayili

en: MATE
xh: i-MATE

en: Additional startup _programs:
xh: _Iinkqubo ezifakelweyo zokuqalisa:

en: _Edit
xh: _Hlela

en: Startup Programs
xh: Iinkqubo Zokuqalisa

en: Options
xh: Ekunokukhethwa kuko

en: Co_mmand:
xh: Um_yalelo:

en: _Name:
xh: _iGama:

en: _Delay:
xh: _Libazisa:

en: Starting %s
xh: Kuqaliswa %s

en: Not a launchable item
xh: Asilonqaku linokundululwa

en: Disable connection to session manager
xh: Phelisa uqhagamshelwano kumlawuli weseshoni

en: Specify session management ID
xh: Phawula i-ID yolawulo lweseshoni

en: ID
xh: I-ID

en: Unknown
xh: Ayaziwa

en: Lock Screen
xh: Tshixa Iskrini

en: Cancel
xh: Rhoxisa

en: _Log Out
xh: _Phuma

en: Log out
xh: Phuma

en: NAME
xh: IGAMA

en: Kill session
xh: Bulala iseshoni

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
xh: Ayikwazanga ukunxulumana nomlawuli weseshoni
