mate-session-manager 1.25.0 - en to yi translation catalogue (6 entries)

en: _Save
yi: היט אױף

en: _Help
yi: געהילף

en: _Close
yi: פֿאַרמאַך

en: Version of this application
yi: די װערסיע פֿון דער אַפּליקאַציע

en: _Edit
yi: רעדאַגיר

en: Cancel
yi: רוף אָפּ
