mate-session-manager 1.25.0 - en to zu translation catalogue (32 entries)

en: seconds
zu: imizuzwana

en: Add Startup Program
zu: Faka uhlelo lokuqala kabusha

en: Edit Startup Program
zu: Hlela uhlelo lokuqala kabusha

en: _Save
zu: _Hlenga

en: The startup command cannot be empty
zu: Umyalelo wokuqala kabusha ngekhe ube yize

en: _Help
zu: _Usizo

en: _Close
zu: _Vala

en: Icon
zu: Isilomo

en: Program
zu: Uhlelo

en: No name
zu: Akuna gama

en: Save sessions
zu: Iziqephu zokuhlenga

en: Logout prompt
zu: Isicelo sokuphuma

en: If enabled, mate-session will prompt the user before ending a session.
zu: Uma sikhona, isiqephu-mate siyawucela umsebenzisi phambi kokuqeda isiqephu.

en: Window Manager
zu: Umphathi wefasitela

en: File Manager
zu: Mphathi Hele

en: Additional startup _programs:
zu: _Izinhlelo ezifakiwe zokuqala:

en: _Edit
zu: _Hlela

en: Startup Programs
zu: Izinhlelo zokuqala

en: Co_mmand:
zu: Umy_alo:

en: _Name:
zu: _Igama:

en: _Delay:
zu: _Bambezela:

en: Starting %s
zu: Siqala %s

en: Not a launchable item
zu: Akusiyona into engathunyelwa

en: Disable connection to session manager
zu: Qamula ukuxhumana kumphathi wesiqephu

en: Specify session management ID
zu: Cacisa isiqephu sokulawula ukuzazisa

en: ID
zu: Ukuzazisa

en: Unknown
zu: Ayaziwa

en: Cancel
zu: Cima

en: Log out
zu: Phuma

en: NAME
zu: IGAMA

en: Kill session
zu: Bulala isiqephu

note: Okay, it wasn't the upgrade case, so now we can give up.
en: Could not connect to the session manager
zu: Ihlulekile ukuxhumana kumphathi wesiqephu
