mate-settings-daemon 1.26.0 - en to ku_IQ translation catalogue (18 entries)

en: Accessibility
ku_IQ: توانای دەستپێگەیشتن

en: Log out
ku_IQ: چوونەدەر

en: Search
ku_IQ: گەڕان

en: Previous track
ku_IQ: تراکی پێشوو

en: Next track
ku_IQ: تراکی دواتر

en: Background
ku_IQ: پاشبنەما

en: Change system time zone
ku_IQ: گۆڕینی ناوچەی کاتی سیستەم

en: Change system time
ku_IQ: گۆڕینی کاتی سیستەم

en: Empty Trash
ku_IQ: بەتاڵکردنی گلێشدان

note: Translators: "Emptying trash from <device>"
en: From:
ku_IQ: لە:

en: Empty all of the items from the trash?
ku_IQ: بەتاڵکردنی هەموو بەڵگەنامەکان لە گلێشدان؟

en: _Empty Trash
ku_IQ: _بەتاڵکردنی گلێشدان

en: Keyboard
ku_IQ: تەختەکلیل

en: name
ku_IQ: ناو

en: Sound
ku_IQ: دەنگ

en: Normal
ku_IQ: ئاسایی

en: Left
ku_IQ: چەپ

en: Right
ku_IQ: ڕاست
