mate-settings-daemon 1.26.0 - en to et translation catalogue (261 entries)

en: Accessibility
et: Hõlbustused

en: Toggle magnifier
et: Ekraaniluup sisse/välja

en: Toggle screen reader
et: Ekraanilugeja sisse/välja

en: Toggle on-screen keyboard
et: Ekraaniklaviatuur sisse/välja

en: On-screen keyboard
et: Ekraaniklaviatuur

en: Whether the on-screen keyboard is turned on.
et: Kas ekraaniklaviatuur on sisse lülitatud või mitte.

en: Screen magnifier
et: Ekraaniluup

en: Whether the screen magnifier is turned on.
et: Kas ekraaniluup on sisse lülitatud või mitte.

en: Screen reader
et: Ekraanilugeja

en: Whether the screen reader is turned on.
et: Kas ekraanilugeja on sisse lülitatud või mitte.

en: The resolution used for converting font sizes to pixel sizes, in dots per inch.
et: Eraldusvõime, mida kasutatakse kirjasuuruste pikslitesse teisendamisel. Ühik punkti tollile.

en: Antialiasing
et: Sakisilumine

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no antialiasing, "grayscale" for standard grayscale antialiasing, and "rgba" for subpixel antialiasing (LCD screens only).
et: Kirjatüüpide renderdamisel kasutatav sakisilumise meetod. Võimalikud väärtused on: "none" sakisilumise keelamiseks, "grayscale" standardseks halltoonides sakisilumiseks ja "rgba" alampiksli sakisilumiseks (ainult LCD ekraanidel).

en: Hinting
et: Varjundamine

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no hinting, "slight" for basic, "medium" for moderate, and "full" for maximum hinting (may cause distortion of letter forms).
et: Fontide renderdamisel kasutatav varjundamise liik. Võimaliku väärtused on "none" varjundamise keelamiseks, "slight" lihtsa, "medium" keskmise ja "full" maksimaalse varjundamise jaoks (võib põhjustada tähekujude moondumist).

en: RGBA order
et: RGBA järjestus

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to "rgba". Possible values are: "rgb" for red on left (most common), "bgr" for blue on left, "vrgb" for red on top, "vbgr" for red on bottom.
et: Alampikslite elementide järjestus LCD-ekraanil. Kasutatakse ainult juhul, kui sakisilumise väärtuseks on määratud "rgba". Võimalikud väärtused: "rgb" - punane on vasakul (enimkasutatav), "bgr" - sinine on vasakul, "vrgb" - punane on üleval, "vbgr" - punane on all.

en: possible values are "on", "off", and "custom".
et: võimalikud väärtused on "on" (sees), "off" (väljas) ja "custom" (kohandatud).

en: Keyboard Bell Custom Filename
et: Klaviatuurikõlli kohandatud failinimi

en: File name of the bell sound to be played.
et: Kellahelina helifaili nimi.

en: Remember NumLock state
et: NumLock oleku meelespidamine

en: When set to true, MATE will remember the state of the NumLock LED between sessions.
et: Kui märgitud, siis MATE jätab seansside vahel NumLock klahvi oleku meelde.

en: NumLock state
et: NumLock olek

en: The remembered state of the NumLock LED.
et: Meelde jäetud NumLock LED-i olek.

en: Mouse button orientation
et: Hiirenupu suund

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
et: Vasaku ja parema hiirenupu vahetamine vasakukäeliste hiire jaoks.

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
et: Hiire liikumise kiirenduskordaja. Väärtus -1 märgib süsteemi vaikeväärtust.

en: Motion Threshold
et: Liikumise lävi

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
et: Pikslites määratud vahemaa, mille kursor peab hiire kiirenduse aktiveerimiseks läbima. Väärtus -1 tähendab süsteemset vaikesätet.

en: Drag Threshold
et: Lohistamise lävi

en: Distance before a drag is started.
et: Vahemaa, millest alates lohistamine aset leiab.

en: Double Click Time
et: Topeltklõpsu kestus

en: Length of a double click.
et: Topeltklõpsu kestus.

en: Middle button emulation
et: Keskmise nupu emuleerimiene

en: Enables middle mouse button emulation through simultaneous left and right button click.
et: Keskmise hiirenupu emuleerimise lubamine samaaegse vasaku ja parema hiirenupu vajutamisega.

en: Locate Pointer
et: Kursori asukoha tuvastamine

en: Highlights the current location of the pointer when the Control key is pressed and released.
et: Kursori asukoha rõhutamine Control klahvi vajutamise ja lahtilaskmise korral.

en: Cursor theme
et: Kursori teema

en: Cursor theme name.
et: Kursoriteema nimi.

en: Cursor size
et: Kursori suurus

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme.
et: Võtme cursor_theme poolt viidatava kursori suurus.

en: Smartcard removal action
et: Smartcardi eemaldamise tegevus

en: Set this to one of "none", "lock_screen", or "force_logout". The action will get performed when the smartcard used for log in is removed.
et: Määra selle väärtuseks "none" (puudub), "lock_screen" (lukustatakse ekraan) või "force_logout" (väljalogimise nõudmine). See tegevus käivitatakse, kui eemaldatakse smartcard, mida kasutati sisselogimiseks.

en: Disable touchpad while typing
et: Puuteplaadi keelamine tippimise ajaks

en: Set this to TRUE if you have problems with accidentally hitting the touchpad while typing.
et: Märgi see väärtus juhul, kui sind segab, et sa tippimise ajal kogemata puuteplaati puudutad.

en: Enable mouse clicks with touchpad
et: Hiireklõpsude lubamine puuteplaadilt

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
et: Kui märgitud, siis tõlgendatakse puuteplaadil toksimist hiireklõpsudena.

en: Natural scrolling
et: Naturaalne kerimine

en: Set this to true to enable natural (reverse) scrolling for touchpads
et: Selle valiku märkimise korralo on naturaalne (äraspidine) kerimine puutepatjade jaoks lubatud

en: Enable touchpad
et: Puuteplaadi lubamine

en: Set this to TRUE to enable all touchpads.
et: Kui märgitud, siis on kõik puuteplaadid lubatud.

en: Enabled two-finger button-click emulation
et: Nupuklõpsu emuleerimine kahe sõrme abil

en: 0 thru 3, 0 is inactive, 1-3 is button to emulate
et: 0-st kuni 3-ni, 0 tähendab mitteaktiivset, 1-3 tähendab emuleeritavat nuppu

en: Enable three-finger button-click emulation
et: Nupuklõpsu emuleerimine kolme sõrme abil

en: One finger tap button
et: Ühe sõrmega toksimise nupp

en: Select the button mapping for one-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
et: Hiirenupu valik puuteplaadi toksimisel ühe sõrmega. Toetatud väärtused on 1: vasak hiirenupp, 2: keskmine hiirenupp, 3: parem hiirenupp.
    
    
     Select the button mapping for one-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button

en: Two finger tap button
et: Kahe sõrmega toksimise nupp

en: Select the button mapping for two-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
et: Hiirenupu valik puuteplaadi toksimisel kahe sõrmega. Toetatud väärtused on 1: vasak hiirenupp, 2: keskmine hiirenupp, 3: parem hiirenupp.

en: Three finger tap button
et: Kolme sõrmega toksimise nupp

en: Select the button mapping for three-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
et: Hiirenupu valik puuteplaadi toksimisel kolme sõrmega. Toetatud väärtused on 1: vasak hiirenupp, 2: keskmine hiirenupp, 3: parem hiirenupp.

en: Activation of this plugin
et: Selle plugina aktiveerimine

en: Whether this plugin would be activated by mate-settings-daemon or not
et: Kas see plugin võib olla mate-settings-daemon'i poolt aktiveeritud või mitte

en: Priority to use for this plugin
et: Selle plugina prioriteet

en: Priority to use for this plugin in mate-settings-daemon startup queue
et: Selle plugina prioriteet mate-settings-daemon'i käivitusjärjekorras

en: Free percentage notify threshold
et: Vaba kettaruumi protsendi teavituslävi

en: Percentage free space threshold for initial warning of low disk space. If the percentage free space drops below this, a warning will be shown.
et: Hoiatuse kuvamiseks vajaliku vaba kettaruumi lävi protsentides. Hoiatust kuvatakse juhul, kui vaba kettaruumi jääb määratud protsendist vähem.

en: Subsequent free percentage notify threshold
et: Vaba kettaruumi protsendi lävi enne kordushoiatust

en: Specify the percentage that the free disk space should reduce by before issuing a subsequent warning.
et: Mitme protsendini peab vaba kettaruum enne kordushoiatuse näitamist kahanema.

en: Free space no notify threshold
et: Vaba kettaruumi teavitusläve piir

en: Specify an amount in GB. If the amount of free space is more than this, no warning will be shown.
et: Maht tuleb määrata gigabaitides. Kui vaba ruumi on sellest väärtusest rohkem, siis ei näidata mingit hoiatust.

en: Minimum notify period for repeated warnings
et: Vähim teavituste vahe kordushoiatuste jaoks

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
et: Aeg tuleb määrata minutites. Kordushoiatused sama köite kohta ei ilmu enne määratud aja möödumist.

en: Mount paths to ignore
et: Eiratavad haakepunktid

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
et: Määra haakepunktid, mille kettaruumi vähesust eiratakse.

en: Show OSD notification
et: OSD teavituste näitamine

en: Whether an OSD notification is shown to notify about changes
et: Kas muutuste kohta tuleb näidata OSD teavitusi või mitte

en: Volume step
et: Helitugevuse samm

en: Volume step as percentage of volume.
et: Helitugevuse reguleerimise samm protsentides.

en: Toggle touchpad
et: Puuteplaadid sisse/välja

en: Binding to enable or disable the touchpad.
et: Klahviseos puuteplaatide lubamiseks ja keelamiseks.

en: Volume mute
et: Heli tummaks

en: Binding to mute the system volume.
et: Klahviseos süsteemi helivaljuse nullimiseks.

en: Volume down
et: Heli vaiksemaks

en: Binding to lower the system volume.
et: Klahviseos süsteemi helivaljuse vähendamiseks.

en: Volume up
et: Heli valjemaks

en: Binding to raise the system volume.
et: Klahviseos süsteemi helivaljuse suurendamiseks.

en: Shut down
et: Lülita välja

en: Binding to shut down.
et: Klahviseos välja lülitamiseks.

en: Log out
et: Logi välja

en: Binding to log out.
et: Klahviseos väljalogimiseks.

en: Eject
et: Sahtli lahtilükkamine

en: Binding to eject an optical disc.
et: Klahviseos optilise ketta väljastamiseks.

en: Home folder
et: Kodukataloog

en: Binding to open the Home folder.
et: Klahviseos kodukataloogi avamiseks.

en: Search
et: Otsing

en: Binding to launch the search tool.
et: Klahviseos otsinguvahendi käivitamiseks.

en: Launch email client
et: E-posti kliendi käivitamine

en: Binding to launch the email client.
et: Klahviseos e-posti kliendi käivitamiseks.

en: Launch settings
et: Käivitage seaded

en: Lock screen
et: Ekraani lukustamine

en: Binding to lock the screen.
et: Klahviseos ekraani lukustamiseks.

en: Launch help browser
et: Abiteabe sirvija käivitamine

en: Binding to launch the help browser.
et: Klahviseos abiteabe sirvija käivitamiseks.

en: Launch calculator
et: Kalkulaatori käivitamine

en: Binding to launch the calculator.
et: Klahviseos kalkulaatori käivitamiseks.

en: Launch instant messenger
et: Käivitage kiirsõnum

en: Launch web browser
et: Veebisirvija käivitamine

en: Binding to launch the web browser.
et: Klahviseos veebisirvija käivitamiseks.

en: Launch media player
et: Meediaesitaja käivitamine

en: Binding to launch the media player.
et: Klahviseos meediaesitaja käivitamiseks.

en: Play (or play/pause)
et: Esitamine (või esitamine/paus)

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
et: Klahviseos esitamise alustamiseks (või esitamiseks/pausimiseks)

en: Pause playback
et: Esitamise paus

en: Binding to pause playback.
et: Klahviseos meediaesituse pausimiseks.

en: Stop playback
et: Esitamise lõpetamine

en: Binding to stop playback.
et: Klahviseos meediaesituse seiskamiseks.

en: Previous track
et: Eelmisele loole hüppamine

en: Binding to skip to previous track.
et: Klahviseos eelmise loo peale hüppamiseks.

en: Next track
et: Järgmisele loole hüppamine

en: Binding to skip to next track.
et: Klahviseos järgmise loo peale hüppamiseks.

en: Binding to show the screen magnifier
et: Klahviseos ekraaniluubi näitamiseks

en: Binding to start the screen reader
et: Klahviseos ekraanilugeja näitamiseks

en: Binding to show the on-screen keyboard
et: Klahviseos ekraaniklaviatuuri näitamiseks

en: Show Displays in Notification Area
et: Kuvade näitamine teavitusalas

en: Whether a notification icon with display-related things should be shown in the panel.
et: Kas kuvaga seotud teavitusikooni tuleb paneelil näidata või mitte.

en: Do not touch monitor configuration
et: Kuvarite sätteid ei puudutata

en: Usually, mate-settings-daemon configures internal and external monitors according to the turn_on_external_monitors_at_startup and turn_on_laptop_monitor_at_startup settings and determines an appropriate cloning/side-by-side mode. Setting this key to True disables this, and the monitor settings are not touched at all (unless there is an explicit user configuration).
et: Harilikult määrab mate-settings-daemon sisemise ja välimise kuvari sätted vastavalt võtmetele turn_on_external_monitors_at_startup ja turn_on_laptop_monitor_at_startup settings ning valib kuvaritele sobiva režiimi: kloonimise või külg külje kõrval näitamise. Selle võtme märkimine keelab kuvari sätete muutmise täielikult (kuniks kasutaja pole selleks eraldi sätteid määranud).

en: Turn on external monitor after system boot
et: Välise monitori sisselülitamine pärast süsteemi alglaadimist

en: Turn on external monitor after system boot if user plugs in external monitor on system boot.
et: Kui kasutaja ühendab süsteemi alglaadimisel välise monitori, siis lülitatakse see alglaadimise järel sisse.

en: Turn on laptop monitor after system boot
et: Sülearvuti monitori sisselülitamine pärast süsteemi alglaadimist

en: Turn on laptop monitor after system boot if user plugs in external monitor on system boot.
et: Kui alglaadimisel ühendatakse väline monitor, siis pärast süsteemi alglaadimist lülitatakse sülearvuti monitor sisse.

en: File for default configuration for RandR
et: RandR vaikesätete fail

en: The XRandR plugin will look for a default configuration in the file specified by this key. This is similar to the ~/.config/monitors.xml that normally gets stored in users' home directories. If a user does not have such a file, or has one that does not match the user's setup of monitors, then the file specified by this key will be used instead.
et: XRandR plugin otsib vaikesätteid selle võtmega määratud failist. See on samasugune fail, nagu ~/.config/monitors.xml kasutaja kodukataloogis. Kui kasutajal ei ole nimetatud faili või see fail ei sobi kasutaja monitoride arvuga, siis kasutatakse hoopis käesoleva võtmega määratud faili.

en: MATE Settings Daemon
et: MATE sätetedeemon

en: Enable debugging code
et: Silumise lubamine

en: Replace the current daemon
et: Hetkel töötava deemoni asendamine

en: Don't become a daemon
et: Deemoniks ei minda

en: Exit after a time (for debugging)
et: Lõpetamine teatud aja möödudes (silumiseks)

en: Accessibility Keyboard
et: Hõlbustustega klaviatuur

en: Accessibility keyboard plugin
et: Hõlbustustega klaviatuuri plugin

en: There was an error displaying help: %s
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga: %s

en: Do you want to activate Slow Keys?
et: Kas soovid aeglased klahvid sisse lülitada?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
et: Kas soovid aeglased klahvid välja lülitada?

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
et: Sa hoidsid Shift klahvi all 8 sekundi vältel.  See on kiirklahv, mis lülitab sisse aeglaste klahvide funktsionaalsuse ja seetõttu muudab ka Sinu klaviatuuri käitumist.

en: Don't activate
et: Ära lülita sisse

en: Don't deactivate
et: Ära lülita välja

en: Activate
et: Lülita sisse

en: Deactivate
et: Lülita välja

en: Do_n't activate
et: Ä_ra lülita sisse

en: Do_n't deactivate
et: Ä_ra lülita välja

en: _Activate
et: _Aktiveeri

en: _Deactivate
et: _Deaktiveeri

en: Slow Keys Alert
et: Aeglaste klahvide hoiatus

en: Do you want to activate Sticky Keys?
et: Kas soovid kleepuvad klahvid sisse lülitada?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
et: Kas soovid kleepuvad klahvid välja lülitadada?

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
et: Sa vajutasid Shift klahvi 5 korda järjest.  See on kiirklahv, mis lülitab sisse kleepuvate klahvide funktsionaalsuse ja seetõttu muudab ka Sinu klaviatuuri käitumist.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
et: Sa vajutasid korraga kahte klahvi või vajutasid Shift klahvi 5 korda järjest. See lülitab sisse kleepuvate klahvide funktsionaalsuse ja seetõttu muudab ka Sinu klaviatuuri käitumist.

en: Sticky Keys Alert
et: Kleepuvate klahvide hoiatus

en: Universal Access Preferences
et: Universaalse ligipääsu eelistused

en: Use on-screen _keyboard
et: Kasutatakse ekraani_klaviatuuri

en: Use screen _reader
et: Kasutatakse ekraanilu_gejat

en: Use screen _magnifier
et: Kasutatakse ekraani_luupi

en: Enhance _contrast in colors
et: _Värvustel on suurem kontrastsus

en: Make _text larger and easier to read
et: _Tekst on suurem ja seda on lihtsam lugeda

en: _Press keyboard shortcuts one key at a time (Sticky Keys)
et: _Kiirklahvide kombinatsioone on võimalik valida klahvhaaval (kleepuvad klahvid)

en: _Ignore duplicate keypresses (Bounce Keys)
et: Klahvide topeltvajutusi _eiratakse (hüpikklahvid)

en: Press and _hold keys to accept them (Slow Keys)
et: Vajutusega nõustumiseks tuleb klahvi pikalt all _hoida (aeglased klahvid)

en: Background
et: Taust

en: Background plugin
et: Taustaplugin

en: Clipboard
et: Lõikelaud

en: Clipboard plugin
et: Lõikelaua plugin

en: Change system time zone
et: Muuda süsteemi ajavööndit

en: Privileges are required to change the system time zone.
et: Süsteemi ajavööndi muutmiseks on vaja eriõiguseid.

en: Change system time
et: Muuda süsteemi kella

en: Privileges are required to change the system time.
et: Süsteemi kella muutmiseks on vaja eriõiguseid.

en: Configure hardware clock
et: Muuda riistvaralist kella

en: Privileges are required to configure the hardware clock.
et: Riistvaralise kella sätete määramiseks on vaja eriõiguseid.

en: Dummy
et: Liba

en: Dummy plugin
et: Libaplugin

en: Don't show any warnings again for this file system
et: Selle failisüsteemi kohta ei pea enam mingeid hoiatusi näitama

en: Don't show any warnings again
et: _Tulevikus ei kuvata enam ühtegi hoiatust

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
et: Köitel "%s" on ainult %s vaba kettaruumi.

en: This computer has only %s disk space remaining.
et: Sellel arvutil on ainult %s vaba kettaruumi.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
et: Kettaruumi on võimalik vabastada prügikasti tühjendamisega, kasutusel mitteolevate failide või programmide eemaldamisega või failide ümbertõstmisega teisele kettale või partitsioonile.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
et: Kettaruumi on võimalik vabastada kasutusel mitteolevate failide või programmide eemaldamisega või failide ümbertõstmisega teisele kettale või partitsioonile.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
et: Kettaruumi on võimalik vabastada prügikasti tühjendamisega, kasutusel mitteolevate failide või programmide eemaldamisega või failide ümbertõstmisega välisele kettale.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
et: Kettaruumi on võimalik vabastada kasutusel mitteolevate failide või programmide eemaldamisega või failide ümbertõstmisega välisele kettale.

note: Set up all the window stuff here
en: Low Disk Space
et: Kettal on vähe ruumi

en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

en: Examine…
et: Uuri olukorda…

en: Ignore
et: Eira

en: Removing item %lu of %lu
et: %lu. kirje eemaldamine (%lu-st)

en: Removing: %s
et: Eemaldamine: %s

en: Emptying the trash
et: Prügikasti tühjendamine

en: Preparing to empty trash…
et: Ettevalmistused prügikasti tühjendamiseks…

note: Translators: "Emptying trash from <device>"
en: From:
et: Kust:

en: Empty all of the items from the trash?
et: Kas tühjendada prügikast kõigist asjadest?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
et: Kui sa valid prügikasti tühjendamise, siis visatakse kõik seal asuvad asjad jäädavalt minema. Neid asju on võimalik aga ka ükshaaval kustutada.

en: _Empty Trash
et: _Tühjenda prügikast

en: Keybindings
et: Kiirklahvid

en: Keybindings plugin
et: Kiirklahvide plugin

en: Key binding (%s) is invalid
et: Klahviseos (%s) on vigane

en: Key binding (%s) is incomplete
et: Klahviseos (%s) on poolik

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
et: Viga (%s) kävitamise proovimisel,
    mis on ühendatud klahviga (%s)

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Keyboard plugin
et: Klaviatuuriplugin

en: Error activating XKB configuration.
    It can happen under various circumstances:
     • a bug in libxklavier library
     • a bug in X server (xkbcomp, xmodmap utilities)
     • X server with incompatible libxkbfile implementation
    
    X server version data:
    %s
    %d
    If you report this situation as a bug, please include:
     • The result of <b>%s</b>
     • The result of <b>%s</b>
et: Viga XKB sätete aktiveerimisel.
    See võib juhtuda mitmete asjaolude tõttu:
     • viga libxklavier teegis
     • viga X-serveris (utiliidid xkbcomp ja xmodmap)
     • ühildamatus libxkbfile ja X-serveri vahel
    
    X-serveri versiooniandmed:
    %s
    %d
    Kui sa plaanid olukorra kohta vearaporti saata, siis lisa sinna ka:
     • <b>%s</b> tulemus
     • <b>%s</b> tulemus

en: _Layouts
et: _Paigutused

en: Keyboard _Preferences
et: Klaviatuuri _eelistused

en: Show _Current Layout
et: Näita _praegust paigutust

en: Media keys
et: Meediaklahvid

en: Media keys plugin
et: Meediaklahvide plugin

en: Could not get default terminal. Verify that your default terminal command is set and points to a valid application.
et: Vaikimisi terminali pole võimalik hankida. Veendu, et vaikimisi terminali käsuks on määratud sobilik rakendus.

en: Couldn't execute command: %s
    Verify that this is a valid command.
et: Käsku pole võimalik käivitada: %s
    Veendu, et selline käsk on olemas.

en: Mouse
et: Hiir

en: Mouse plugin
et: Hiireplugin

en: Could not enable mouse accessibility features
et: Hiirehõlbustuste võimalusi pole võimalik lubada

en: Mouse accessibility requires Mousetweaks to be installed on your system.
et: Hiirehõlbustuste kasutamiseks peab Mousetweaks olema paigaldatud.

en: Mouse Preferences
et: Hiire-eelistused

en: Module Path
et: Mooduli rada

en: path to smartcard PKCS #11 driver
et: smartcardi PKCS #11 draiveri asukoht

en: received error or hang up from event source
et: sündmuste allikast saadi tõrge või katkestus

en: NSS security system could not be initialized
et: NSS turvasüsteemi pole võimalik lähtestada

en: no suitable smartcard driver could be found
et: sobivat smartcardi draiverit ei leitud

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
et: smartcardi draiverit '%s' pole võimalik laadida

en: could not watch for incoming card events - %s
et: sissetulevaid kaardisündmuseid ei suudetud jälgida - %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
et: esines ootamatu viga, kui oodati smartcardi sündmuseid

en: Slot ID
et: Sloti ID

en: The slot the card is in
et: Pesa, milles kaart asub

en: Slot Series
et: Pesa seeria

en: per-slot card identifier
et: pesade kaupa kaardi identifitseerija

en: name
et: nimi

en: Module
et: Moodul

en: smartcard driver
et: smartcardi lugeja draiver

en: Sound
et: Heli

en: Typing Break
et: Tippimise vaheaeg

en: Typing break plugin
et: Tippimise vaheaeja plugin

en: Could not switch the monitor configuration
et: Kuvari häälestust pole võimalik muuta

en: Could not restore the display's configuration
et: Kuva sätteid pole võimalik taastada

en: Could not restore the display's configuration from a backup
et: Kuva sätteid pole võimalik varukoopiast taastada

en: Does the display look OK?
et: Kas kuva paistab korras olevat?

en: _Restore Previous Configuration
et: _Taasta eelmised sätted

en: _Keep This Configuration
et: _Jäta need sätted alles

en: The selected configuration for displays could not be applied
et: Valitud kuvasätteid pole võimalik rakendada

en: Could not refresh the screen information: %s
et: Ekraaniteavet pole võimalik värskendada: %s

en: Trying to switch the monitor configuration anyway.
et: Sellest hoolimata proovitakse kuvari häälestust muuta.

en: Rotation not supported
et: Pööramine pole toetatud

en: Could not save monitor configuration
et: Kuvari häälestust pole võimalik salvestada

en: Normal
et: Tavaline

en: Left
et: Vasak

en: Right
et: Parem

en: Upside Down
et: Pea peal

en: _Configure Display Settings…
et: _Seadista kuva…

en: Configure display settings
et: Kuva sätete määramine

en: Could not apply the stored configuration for monitors
et: Kuvarite jaoks salvestatud häälestust pole võimalik rakendada

en: Set up screen size and rotation settings
et: Ekraani suuruse ja pööramise sätete määramine

en: Cannot determine user's home directory
et: Kasutaja kodukataloogi pole võimalik tuvastada

en: X Resource Database
et: X'i ressursside andmebaas

en: Manage the X resource database
et: X'i ressursside andmebaasi haldamine

en: X Settings
et: X'i sätted

en: Manage X Settings
et: X'i seadistuste haldamine
