mate-settings-daemon 1.26.0 - en to af translation catalogue (74 entries)

en: Accessibility
af: Toeganklikheid

en: Volume step
af: Volume trap

en: Volume step as percentage of volume.
af: Volume trap as 'n persentasie van die volume.

en: Volume mute
af: Volume uit

en: Volume down
af: Volume sagter

en: Volume up
af: Volume harder

en: Eject
af: Uitskiet

en: Search
af: Soek

en: Enable debugging code
af: Aktiveer ontfoutkode

en: Accessibility Keyboard
af: Toeganklikheidsleutelbord

en: Accessibility keyboard plugin
af: Inprop vir toeganklikheidsleutelbord

en: There was an error displaying help: %s
af: Daar was 'n fout met die vertoon van die hulp: %s

en: Do you want to activate Slow Keys?
af: Wil jy die Stadige-sleutels aktiveer?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
af: Wil jy die Stadige-sleutels deaktiveer?

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
af: Jy het pas die Shift-sleutel vir 8 sekondes gedruk.  Dit is die kortpad vir die Stadige-sleuteleienskap wat die manier waarop jou sleutelbord werk, affekteer.

en: Don't activate
af: Moenie aktiveer nie

en: Don't deactivate
af: Moenie deaktiveer nie

en: Activate
af: Aktiveer

en: Deactivate
af: Deaktiveer

en: Do_n't activate
af: Moe_nie aktiveer nie

en: Do_n't deactivate
af: Moe_nie deaktiveer nie

en: _Activate
af: _Aktiveer

en: _Deactivate
af: _Deaktiveer

en: Slow Keys Alert
af: Stadige-sleutels waarskuwing

en: Do you want to activate Sticky Keys?
af: Wil jy Taai-sleutels aktiveer?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
af: Wil jy Taai-sleutels deaktiveer?

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
af: Jy het pas die Shift-sleutel 5 keer namekaar gedruk.  Dit is die kortpad vir die Taai-sleutels eienskap wat die manier waarop jou sleutelbord werk, affekteer.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
af: Jy het pas twee sleutels gelyktydig gedruk, of die Shift-sleutel 5 keer namekaar gedruk.  Dit skakel die Taai-sleutels eienskap af wat die manier waarop jou sleutelbord werk, affekteer.

en: Sticky Keys Alert
af: Taaisleutels-waarskuwing

en: Universal Access Preferences
af: Voorkeure vir universele toegang

en: Use on-screen _keyboard
af: Gebruik sleutelbord op die s_kerm

en: Use screen _reader
af: Gebruik _skermleser

en: Use screen _magnifier
af: Gebruik skerm_vergrootglas

en: Enhance _contrast in colors
af: Verbeter _kleurkontras

en: Make _text larger and easier to read
af: Maak _teks groter en makliker om te lees

en: _Press keyboard shortcuts one key at a time (Sticky Keys)
af: _Druk sleutelbordkortpaaie een sleutel op 'n slag (Taai-sleutels)

en: _Ignore duplicate keypresses (Bounce Keys)
af: _Ignoreer duplikaat sleuteldrukke (bonssleutels)

en: Press and _hold keys to accept them (Slow Keys)
af: Druk en _hou sleutels om hulle te aanvaar (Stadige-sleutels)

en: Background
af: Agtergrond

en: Background plugin
af: Agtergrond-inprop

en: Clipboard
af: Knipbord

en: Clipboard plugin
af: Inprop vir knipbord

en: Empty Trash
af: Maak asblik leeg

en: Ignore
af: Ignoreer

en: Empty all of the items from the trash?
af: Moet al die items uit die asblik gegooi word?

en: _Empty Trash
af: _Maak asblik leeg

en: Keybindings
af: Sleutelbindings

en: Keybindings plugin
af: Inprop vir sleutelbindings

en: Key binding (%s) is invalid
af: Sleutelbinding (%s) is ongeldig

en: Key binding (%s) is incomplete
af: Sleutelbinding (%s) is onvolledig

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
af: Fout terwyl probeer is om (%s)
     te laat loopwat gekoppel is aan sleutel (%s)

en: Keyboard
af: Sleutelbord

en: Keyboard plugin
af: Inprop vir die sleutelbord

en: Media keys
af: Mediasleutels

en: Media keys plugin
af: Inprop vir mediasleutels

en: Couldn't execute command: %s
    Verify that this is a valid command.
af: Kon nie opdrag uitvoer nie: %s
    Verifieer dat hierdie 'n geldige opdrag is.

en: Mouse
af: Muis

en: Mouse plugin
af: Inprop vir die muis

en: Could not enable mouse accessibility features
af: Kon nie muis-toeganklikheidskenmerke aktiveer nie

en: Mouse Preferences
af: Muisvoorkeure

en: Sound
af: Klank

en: Typing Break
af: Tikonderbreking

en: Typing break plugin
af: Inprop vir tikonderbreking

en: Normal
af: Normaal

en: Left
af: Links

en: Right
af: Regs

en: Upside Down
af: Onderstebo

en: Configure display settings
af: Opstelling van visuele vertoon

en: Set up screen size and rotation settings
af: Instellings vir skermgrootte en -rotasie

en: Cannot determine user's home directory
af: Kan nie gebruiker se tuisgids vasstel nie

en: X Resource Database
af: X-hulpbrondatabasis

en: Manage the X resource database
af: Bestuur die X-hulpbrondatabasis

en: X Settings
af: X-instellings

en: Manage X Settings
af: Bestuur X-instellings
