mate-settings-daemon 1.26.0 - en to az translation catalogue (43 entries)

en: possible values are "on", "off", and "custom".
az: mümkün qiymətlər "fəal", "qeyri-fəal" və "xüsusi".

en: Keyboard Bell Custom Filename
az: Klaviatura Zınqırovu Özəl Fayl adı

en: Mouse button orientation
az: Sıçan düyməsinin istiqaməti

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
az: Sıçan hərəkəti üçün sürət artırma. -1 dəyəri sistemin ön qurğulu qiymətidir.

en: Motion Threshold
az: Hərəkət Başlanğıcı

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
az: Sürətləndilirmiş siçan hərəkəti fəallaşdırılana qədər göstəricinin hərəkət etməsi məcbur olan piksel olaraq məsafə. -1 dəyəri sistemin ön qurğulu dəyəridir.

en: Drag Threshold
az: Daşıma Başlanğıcı

en: Double Click Time
az: Cüt Tıqlama Zamanı

en: Locate Pointer
az: Oxun Yerini Göstər

en: Cursor theme
az: Kursor örtüyü

en: Cursor size
az: Kursor böyüklüyü

en: Volume step
az: Səs addımı

en: Volume step as percentage of volume.
az: Səs həcmi faizi olaraq səs addımı.

en: Volume mute
az: Səsi bağla

en: Volume down
az: Səsi azalt

en: Volume up
az: Səsi artır

en: Log out
az: İclası sonlandır

en: Eject
az: Çıxart

en: Home folder
az: Ev qovluğu

en: Search
az: Axtar

en: Lock screen
az: Ekranı qıfılla

en: Launch help browser
az: Yardım aəyyahını başlat

en: Launch web browser
az: Veb səyyahını başlat

en: Play (or play/pause)
az: Çal (ya da çal/fasilə ver)

en: There was an error displaying help: %s
az: Yardım göstərilirkən xəta yarandı: %s

en: Do you want to activate Slow Keys?
az: Yavaş Düymələri fəallaşdırmaq istəyirsiniz?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
az: Yavaş Düymələri qeyri-fəallaşdırmaq istəyirsiniz?

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
az: Az öncə Shift düyməsinə basıb 8 saniyə saxladınız.  Bu Yavaş Düymələr xassəsini fəallaşdırar, bu da klaviaturanızın işləmə tərzini dəyişdirər.

en: Slow Keys Alert
az: Yavaş Düymələr Xəbərdarlığı

en: Do you want to activate Sticky Keys?
az: Yapışqan Düymələri fəallaşdırmaq istəyirsiniz?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
az: Yapışqan Düymələri qeyri-fəallaşdırmaq istəyirsiniz?

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
az: Az öncə Shift düyməsinə arxa arxaya 5 dəfə basdınız.  Bu Yapışqan Düymələr xassəsini fəallaşdırar, bu da klaviaturanızın işləmə tərzini dəyişdirər.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
az: Az öncə iki düyməyə bərabər ya da Shift düyməsinə arxa arxaya 5 dəfə basdınız.  Bu Yapışqan Düymələr xassəsini fəallaşdırar, bu da klaviaturanızın işləmə tərzini dəyişdirər.

en: Sticky Keys Alert
az: Yapışqan Düymələr Xəbərdarlığı

en: Background
az: Arxa plan

en: Empty Trash
az: Zibili Boşalt

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
az: (%2$s) düyməsinə bağlı olan
    (%1$s) icra edilməyə çalışırkən xəta yarandı

en: Keyboard
az: Klaviatura

en: Mouse
az: Siçan

en: Mouse Preferences
az: Siçan Seçimləri

en: Sound
az: Səs

en: Typing Break
az: Yazma Fasiləsi

en: Cannot determine user's home directory
az: İstifadəçinin ev cərgəsi müəyyən edilə bilmir
