mate-settings-daemon 1.26.0 - en to fa translation catalogue (53 entries)

en: possible values are "on", "off", and "custom".
fa: مقادیر ممکن عبارتند از «روشن»، «خاموش» و «سفارشی».

en: Keyboard Bell Custom Filename
fa: نام پرونده‌ی ‌زنگ سفارشی صفحه‌کلید

en: Mouse button orientation
fa: جهت دکمه‌ی موشی

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
fa: ضرب‌کننده‌ی شتابدهنده برای حرکت موشی. پیش‌فرض سیستم ۱- است.

en: Motion Threshold
fa: آستانه‌ی حرکت

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
fa: فاصله‌ای (به نقطه) که اشاره‌گر باید حرکت کند تا آنکه حرکت شتابدار موشی فعال شود. مقدار پیش‌فرض سیستم ۱- است.

en: Drag Threshold
fa: آستانه‌ی کشیدن

en: Double Click Time
fa: زمان دوبار کلیک

en: Locate Pointer
fa: تعیین مکان اشاره‌گر

en: Cursor theme
fa: تم مکان‌نما

en: Cursor size
fa: اندازه‌ی مکان‌نما

en: Volume step
fa: پله‌ی  بلندی صدا

en: Volume step as percentage of volume.
fa: پله‌ی  بلندی صدا در قالب درصدِ بلندی.

en: Volume mute
fa: ساکت کردن صدا

en: Volume down
fa: کم کردن بلندی صدا

en: Volume up
fa: زیاد کردن بلندی صدا

en: Log out
fa: خروج از سیستم

en: Eject
fa: بیرون دادن

en: Home folder
fa: پوشه‌ی آغازه

en: Search
fa: جستجو

en: Lock screen
fa: قفل کردن صفحه‌نمایش

en: Launch help browser
fa: راه‌اندازی مرورگر راهنما

en: Launch web browser
fa: راه‌اندازی مرورگر وب

en: Play (or play/pause)
fa: پخش (یا پخش/مکث)‏

en: Enable debugging code
fa: اشکال‌زدایی کُد به کار انداخته شود

en: Don't become a daemon
fa: شبح نشود

en: There was an error displaying help: %s
fa: خطا در نمایش راهنما: %s

en: Do you want to activate Slow Keys?
fa: آیا می‌خواهید کلیدهای آهسته را فعال کنید؟

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
fa: آیا می‌خواهید کلیدهای آهسته را غیرفعال کنید؟

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
fa: شما کلید مبدل را برای ۸ ثانیه نگه داشتید.  این میانبری به امکانات کلیدهای آهسته است، که کارکرد صفحه‌کلید شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

en: _Activate
fa: _فعال کردن

en: _Deactivate
fa: _غیرفعال کردن

en: Slow Keys Alert
fa: هشدار کلیدهای آهسته

en: Do you want to activate Sticky Keys?
fa: آیا می‌خواهید کلیدهای چسبان را فعال کنید؟

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
fa: آیا می‌خواهید کلیدهای چسبان را غیرفعال کنید؟

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
fa: شما کلید مبدل را ۵ بار پشت سر هم فشار دادید. این میانبری بهامکانات کلیدهای چسبان است، که کارکرد صفحه‌کلید شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
fa: شما کافی‌ست دو کلید را با هم فشار دهید، یا کلید مبدل را ۵ بار در یک ردیف فشار دهید. با این‌کار امکانات کلیدهای چسبان از کار می‌افتد ، که در کارکرد صفحه‌کلید شما موثر است.

en: Sticky Keys Alert
fa: هشدار کلیدهای چسبان

en: Background
fa: پس‌زمینه

en: Empty Trash
fa: خالی کردن زباله‌دان

en: Empty all of the items from the trash?
fa: همه‌ی موارد زباله‌دان خالی شود؟

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
fa: اگر تصمیم بگیرید که زباله‌دان را خالی کنید، همه‌ی موارد داخل آن برای همیشه از دست خواهند رفت. لطفاً توجه کنید که می‌توانید هر وقت که بخواهید آنها را تک تک حذف کنید.

en: _Empty Trash
fa: _خالی کردن زباله‌دان

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
fa: خطا در حین تلاش برای اجرای(%s)
    که به کلید (%s) پیوند شده است

en: Keyboard
fa: صفحه کلید

en: Mouse
fa: ماوس

en: Mouse Preferences
fa: ترجیحات موشی

en: Sound
fa: صدا

en: Typing Break
fa: استراحت تایپ

en: Normal
fa: عادی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Cannot determine user's home directory
fa: نمی‌توان شاخه‌ی آغاز کاربر را معین کرد
