mate-settings-daemon 1.26.0 - en to frp translation catalogue (10 entries)

en: Accessibility
frp: Accèssibilitâ

en: Home folder
frp: Cartâblo de rèçua

en: Search
frp: Chèrchér

en: Change system time
frp: Changér l’hora du sistèmo

en: Configure hardware clock
frp: Configurar lo relojo de la quincalye

en: Sound
frp: Son

en: Left
frp: Gôche

en: Right
frp: Drête

en: X Settings
frp: Règllâjo d’X

en: Manage X Settings
frp: Manèyér los règllâjos d’X
